Страница 1 от 21 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 306
  1. #1

    Подразбиране Галерия бродерия

    Днес си купих новия брой на сп."Галерия бродерия".В този брой има конци-1чиле на фирма "Ариадна"и календар .Доколкото разбрах били полски беше ми интересно какво е качеството им ,но все още не съм ги пробвала,така ,че не мога да дам мнение.

  2. #2

    Подразбиране

    Не знам какво им е качеството, но доколкото разбрах Милена стил ще комплектоват вече с тези конци. Хвалят ги, но това не е гаранция. А дали ще имат цветoви каталог?
    Не че им правя рвклама, но това писаха за фирмата в миналия брой на Галерия Бродерия.
    http://gobko1.multiply.com/photos/hi...o%2F11%2F1.JPG

  3. #3

    Подразбиране

    Галерия Бродерия ме дразни с това че препечатва схеми от Интернет - преобръща ги с някаква неизвестна програма която сдъвква дизайна, а на всичко отгоре даже не споменават чий е този дизайн. За съжаление повечето хора нямат интернет за да могат да сравнят "сдъвканата и изплюта версия" с оригинала; иначе веднага би им станало ясно за какво си дават парите.

  4. #4

    Подразбиране

    Qni, потърси по руските форуми - Мелиса и Девичник. Там съм срещала да ги коментират.
    "И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

  5. #5

    Подразбиране

    Ганима ,ще се поровя някой ден в руските сайтове ,за сега съм се отдала на шиене и използвам момента ,че ми и спори

  6. #6

    Подразбиране

    В събота ходих до магазина на Граф Игнатиев 47А. Там имат конци Ариадна - 0,35 лв за чиле. Цената е доста добра, аз си купих едно меланж - такова ми трябваше и реших да опитам как са. Качаството според мен е добро - плътни са и имат блясък, като DMC, но им е бедна цветовата гама.

    Магазина там не ми хареса. Единственото, което ми хареса е, че имаха стари броеве на Галерия Бродерия - 3 от който нямах и си ги взех. Два от тях бяха с гоблени на Araxna Сега вече и аз ги имам
    Двете продавачки бяха отегчени, и нелюбезни, тази от щанда за панамата седеше на стол и така и не стана нито да ми покаже панамата, която исках да видя, нито да ми даде чилето, което си купувах. Освен това не знаеше, че панамите са различни и като я питах кой каунт е една от тях каза, че не знае какво е това - на етикета също не пишеше.
    Магазина имаше и още косури, но не ми се пише

  7. #7

    Подразбиране

    http://www.ariadna.com.pl/
    Пише, че са 210 цвята ТУК, но пък незнам на DMC или на другите фирми колко са и немога да направя сравнение. :?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #8

    Подразбиране

    Бамби,
    В каталога на ДМС са 500 цвята, от които 17 - меланжирани и 13 -метализирани.

    Ако съм сбъркала в броенето простете.

  9. #9

    Подразбиране

    Анхор са 472.
    Чето и за Venus, че са повече от 470, сега не се сещам точната цифра.

  10. #10

    Подразбиране

    Пробвах рекламния конец ,който бяха пуснали към списанието и според мен качеството е добро .Оставих го дъщеря ми да шие едно коледно мотивче по схема от списанието За коя Коледа ще стане :? незнам ...Важното е ,че престана да ме тормози ....най-после и тя шие

  11. #11

    Подразбиране

    :? В началото си копувах с удоволстие "Галерия Бродерия" но след ушиването на побликуван от тях гоблен разочарованието ми беше пълно :twisted:

  12. #12

    Подразбиране

    vesi, а кой гоблен си ушила от списанието? Ако можеш покажи ни го.

  13. #13

    Подразбиране ss

    Zdraveyte
    Vesi 4ula sim 4e 6teli da smenyat kontsite pupets s ariadna moje bi sa slojili takiva konts i . Ti obadili im se po telefona . 4uvala sim \ot poznata magazinerka\ 4e vsyaka fima ima nespolu4liv goblen napt. Milena stil *Vestvalskata vodenitsa*

  14. #14

    Подразбиране

    :? изпратих и за нова схема и ших по нея само ,че ми липсваше устата.и се наложи да се справям между двете схеми.Е нещо се получи , но не това си предсавях

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от vesi
    :? В началото си копувах с удоволстие "Галерия Бродерия" но след ушиването на побликуван от тях гоблен разочарованието ми беше пълно :twisted:
    Шия Почаевската икона, вече съм към края и съм много доволна.
    Секретарката ни почна да шие Рози в сапия- още не съм го видяла като окончателен вариант, но не ми харесва в тези цветове, а е много малък.
    От всяка безизходна ситуация има 13 възможни изхода.

Страница 1 от 21 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •