Страница 1 от 19 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 306

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Галерия бродерия

    Днес си купих новия брой на сп."Галерия бродерия".В този брой има конци-1чиле на фирма "Ариадна"и календар .Доколкото разбрах били полски беше ми интересно какво е качеството им ,но все още не съм ги пробвала,така ,че не мога да дам мнение.

  2. #2

    Подразбиране

    Не знам какво им е качеството, но доколкото разбрах Милена стил ще комплектоват вече с тези конци. Хвалят ги, но това не е гаранция. А дали ще имат цветoви каталог?
    Не че им правя рвклама, но това писаха за фирмата в миналия брой на Галерия Бродерия.
    http://gobko1.multiply.com/photos/hi...o%2F11%2F1.JPG

  3. #3

    Подразбиране

    Галерия Бродерия ме дразни с това че препечатва схеми от Интернет - преобръща ги с някаква неизвестна програма която сдъвква дизайна, а на всичко отгоре даже не споменават чий е този дизайн. За съжаление повечето хора нямат интернет за да могат да сравнят "сдъвканата и изплюта версия" с оригинала; иначе веднага би им станало ясно за какво си дават парите.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Renny Виж мнение
    Галерия Бродерия ме дразни с това че препечатва схеми от Интернет - преобръща ги с някаква неизвестна програма която сдъвква дизайна, а на всичко отгоре даже не споменават чий е този дизайн. За съжаление повечето хора нямат интернет за да могат да сравнят "сдъвканата и изплюта версия" с оригинала; иначе веднага би им станало ясно за какво си дават парите.
    Със същото съм мнение от няколко месяца,същите думи держа в главата си....Наистина,който няма инет много се радват на предлагани схеми във списание,казвали ми това,но мнение ми вече не така оптимистично като преди,но по навик продължавам да купувам списание,въпреки,че много отдавно не съм шила нищо от него по предложени схеми.Същото ми дразни във списание раскази за кучета,цветя или модели за плетене на една кука,според мен за тези теми има подобни списания.Все пак,името на спесание говори само за себе си...Така ли?

  5. #5

    Подразбиране

    Qni, потърси по руските форуми - Мелиса и Девичник. Там съм срещала да ги коментират.
    "И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

  6. #6

    Подразбиране

    Ганима ,ще се поровя някой ден в руските сайтове ,за сега съм се отдала на шиене и използвам момента ,че ми и спори

  7. #7

    Подразбиране

    В събота ходих до магазина на Граф Игнатиев 47А. Там имат конци Ариадна - 0,35 лв за чиле. Цената е доста добра, аз си купих едно меланж - такова ми трябваше и реших да опитам как са. Качаството според мен е добро - плътни са и имат блясък, като DMC, но им е бедна цветовата гама.

    Магазина там не ми хареса. Единственото, което ми хареса е, че имаха стари броеве на Галерия Бродерия - 3 от който нямах и си ги взех. Два от тях бяха с гоблени на Araxna Сега вече и аз ги имам
    Двете продавачки бяха отегчени, и нелюбезни, тази от щанда за панамата седеше на стол и така и не стана нито да ми покаже панамата, която исках да видя, нито да ми даде чилето, което си купувах. Освен това не знаеше, че панамите са различни и като я питах кой каунт е една от тях каза, че не знае какво е това - на етикета също не пишеше.
    Магазина имаше и още косури, но не ми се пише

  8. #8

    Подразбиране

    http://www.ariadna.com.pl/
    Пише, че са 210 цвята ТУК, но пък незнам на DMC или на другите фирми колко са и немога да направя сравнение. :?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #9

    Подразбиране

    Бамби,
    В каталога на ДМС са 500 цвята, от които 17 - меланжирани и 13 -метализирани.

    Ако съм сбъркала в броенето простете.

  10. #10

    Подразбиране

    Анхор са 472.
    Чето и за Venus, че са повече от 470, сега не се сещам точната цифра.

  11. #11

    Подразбиране

    Пробвах рекламния конец ,който бяха пуснали към списанието и според мен качеството е добро .Оставих го дъщеря ми да шие едно коледно мотивче по схема от списанието За коя Коледа ще стане :? незнам ...Важното е ,че престана да ме тормози ....най-после и тя шие

  12. #12

    Подразбиране

    :? В началото си копувах с удоволстие "Галерия Бродерия" но след ушиването на побликуван от тях гоблен разочарованието ми беше пълно :twisted:

  13. #13

    Подразбиране

    vesi, а кой гоблен си ушила от списанието? Ако можеш покажи ни го.

  14. #14

    Подразбиране ss

    Zdraveyte
    Vesi 4ula sim 4e 6teli da smenyat kontsite pupets s ariadna moje bi sa slojili takiva konts i . Ti obadili im se po telefona . 4uvala sim \ot poznata magazinerka\ 4e vsyaka fima ima nespolu4liv goblen napt. Milena stil *Vestvalskata vodenitsa*

  15. #15

    Подразбиране

    :? изпратих и за нова схема и ших по нея само ,че ми липсваше устата.и се наложи да се справям между двете схеми.Е нещо се получи , но не това си предсавях

Страница 1 от 19 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •