Страница 11 от 21 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 306
  1. #151

    Подразбиране

    Купих си ноеврийският брой на списанието .Има доста интересни неща.Много ми харесаха зимните сюжети


  2. #152

    Подразбиране

    Този брой и на мен ми хареса със зимните сюжети.Дори вече шия един за подарък, само времето да ми стигне.

  3. #153

    Подразбиране

    Момичета, и аз си купувам списанието, а отскоро и Рисунка с игла. За съжаление от как видях сайта на Рисунка с игла вече ми е ясно откъде крадат моделите. Иначе съм ушила 1 модел от Галерия и стана сполучлив.
    И един въпрос: С какъв бод се шият моделите от Рисунка с игла?

  4. #154

    Подразбиране

    И един въпрос: С какъв бод се шият моделите от Рисунка с игла?[/quote]
    От "Рисунки с игла" ших Жълти рози, Ездачка на морски бряг и Тигър с бод 1:2.Можеш да ги видиш в Готовите ми творби.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  5. #155

    Подразбиране

    Благодаря Малекс!!! Гоблените ти са много хубави. Продължавай да твориш!

  6. #156

    Подразбиране

    здравейте, аз съм Таня от Бургас. Приятно ми е сред гобленари. Успешен ден на всички!

  7. #157

    Подразбиране

    Таня! Добре дошла при нас. Тук е много интересно. Сама ще разбереш.

  8. #158

    Подразбиране

    Момичета търся една схема от списанието брой Януари 2007 г., стр6, сх.4. Това е гоблен на детска тематика от приказката за принцесата и жабата. Благодаря

  9. #159

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miriel Виж мнение
    Момичета търся една схема от списанието брой Януари 2007 г., стр6, сх.4. Това е гоблен на детска тематика от приказката за принцесата и жабата. Благодаря
    Пиши на pencho.сигурно ще може да помогне

  10. #160

    Подразбиране

    Купувам списанието по навик,с мисалта че в следващото може да има по интресни неща.Въпреки че видях от къде копират да не кажа че " крадат "и присвояват чуждия труд и го представят за свой.Харесва ми и това че освен с ДМЦ или Анхор предлагат и с Ариадна.По евтини са и същевремено качествени и имат богата гама.Вече съм ушила няколко гоблена и мога да кажа че са със сполучливо подбрани цветове . Това е моето мнение.

  11. #161

    Подразбиране

    От кое списание търсите схема?

  12. #162

    Подразбиране

    Сп. Галерия Бродерия

  13. #163

    Подразбиране

    Здравейте, от скоро чета този форум, но списанието отдавна го колекционирам. Уших Тадж Махал, Розоберачките, една бална зала с танцуващи (мисля) валс - стана страхотен, а сега съм на една жена с голяма красива лилава рокля (от последните броеве), която засега също много добре се получава.

  14. #164

    Подразбиране

    Аз уших от сп.Галерия бродерия "Тиха нощ" на едра панама 14 Айда и конци Ариадна. Стана много сполучлив. Ших го с кръстчета, а небето с полукръстче и се получи ефектно.

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Jully Виж мнение
    Момичета, и аз си купувам списанието, а отскоро и Рисунка с игла. За съжаление от как видях сайта на Рисунка с игла вече ми е ясно откъде крадат моделите. Иначе съм ушила 1 модел от Галерия и стана сполучлив.
    И един въпрос: С какъв бод се шият моделите от Рисунка с игла?
    Здравейте! Видяях, че си купувате "ГАлерия бродерия". Аз също си го купувам, освен това уших 2-3 модела от него. Но не заинтригува Рисунка с игла, за която спонавате. Къде мога да намеря този сайт? Хубав ден на всички!

Страница 11 от 21 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •