Страница 2 от 21 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 306
  1. #16

    Подразбиране Галерия бродерия

    В момента шия "Натюрморт с плодове" от сп."Галерия бродерия". И при мен няма проблеми! Става много хубав!

  2. #17

    Подразбиране

    [img]
    ето това съм ушила от списанието, но лицето не ми харесва[/img]
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ..::Gobelin World::..

  3. #18

    Подразбиране

    Слава богу и аз съм нямала проблеми с краините резултати по схеми от списанието.За сега от него имам ушито само Молитва(момиченце което се моли),но съм започнала Момичето с пауновите пера,Кученца в панер и Рози в сепиа и всичките стават хубави

  4. #19

    Подразбиране

    И аз ших преди време Момичето с гургулицата . Синът ми , всеки път като яь погледне ме пита какви са тези линии по лицето и ръцете. Не знам при вас, но по схемата от списанието се полуцават някакви по-тъмни линии и те са , някак - неестествени. За съжаление - не могат да се избегнат дакато се шие. Иначе - ших китайската есе , сега шия пролетта и не са лоши. Шиз едно замъче с езеро по готова комплектовка и стана сполучлив, дори , мога да кажа- надхвърли очакванията ми. Но разговорите ни ме навеждат на мисълта, че във фирмата не доглеждат нещата, щом позволяват пропуски. Не бих ги обидила с неуважение към нас-би било силно казано, но да имат предвид, че труда ни е огромен!

  5. #20

    Подразбиране

    Първия гоблен,който почнах да шия от сп.Галерия бродерия беше преди 1 месец и още го шия-"Сибирския тигър".
    За сега нямам проблеми и става добре гобленчето,даже ми хареса индианката,която ще видим в следващия брой,мисля и нея да ушия.

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Renny Виж мнение
    Галерия Бродерия ме дразни с това че препечатва схеми от Интернет - преобръща ги с някаква неизвестна програма която сдъвква дизайна, а на всичко отгоре даже не споменават чий е този дизайн. За съжаление повечето хора нямат интернет за да могат да сравнят "сдъвканата и изплюта версия" с оригинала; иначе веднага би им станало ясно за какво си дават парите.
    Със същото съм мнение от няколко месяца,същите думи держа в главата си....Наистина,който няма инет много се радват на предлагани схеми във списание,казвали ми това,но мнение ми вече не така оптимистично като преди,но по навик продължавам да купувам списание,въпреки,че много отдавно не съм шила нищо от него по предложени схеми.Същото ми дразни във списание раскази за кучета,цветя или модели за плетене на една кука,според мен за тези теми има подобни списания.Все пак,името на спесание говори само за себе си...Така ли?

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    [img]
    ето това съм ушила от списанието, но лицето не ми харесва[/img]
    sledva6tite (ne si spomnyam to4no v koy broi)byaha napravili popravka na klyu4a na GURGULİTSATA ako iskate moga da proverya starite broeve pove4e ot dve godini sam polu4avala spisanieto 4rez etarva:
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    [img]
    ето това съм ушила от списанието, но лицето не ми харесва[/img]
    Това е модел на Araxna. Можеш да я попиташ за оригинала.

  9. #24

    Подразбиране магазин за гоблени в София

    В София до 36то СОУ има страхотен магазин за гоблени - също и рамкират. Освен това като съм ходила със схема от списание - и комплектоват, а не само механично да ти продадат конците... Направо са страхотни! Там няма лошо настроение .

  10. #25

    Подразбиране

    Незнам откъде се препечатват гоблените в Галерия Бродерия ,но оттам уших по схема с конци Котва ,"ЕВА ".Получи се нещо страхотно .Племенника ми който живее в Германия я хареса много и аз я подарих.Някой път ще изпратя снимката.А за това че занимават читателите с плетива и кулинария и на мен не ми харесва особено, защото за тях има други списания.

  11. #26

    Подразбиране

    Знае ли някой дали е излязло днес списанието?

  12. #27

    Подразбиране Относно списанието "Галерия І бродерия"

    Цитат Първоначално написано от elena88 Виж мнение
    Знае ли някой дали е излязло днес списанието?
    Мила Елена ,

    Много бързаш.Още сме 01.11.06 год.Миналия брой на Шуменския пазар дойде много късно. Незнам тиража ли е малък или читателите са много ,но много бързо се изчерпва.

  13. #28

    Подразбиране

    Благодаря много!
    Питам,защото на 1ви като питах няколко весникари и нито един не ми каза едно и също.

  14. #29

    Подразбиране


    Днес успях да намеря Галерия бродерия за Ноември и за мое голямо учудване този месец има доста интересни неща. Харесами предложеното Рождество, а и гоблена с Червената шапцица.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    При нас вече го има по всички павилиончета за вестници и списания!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Страница 2 от 21 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •