Страница 3 от 21 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 306
  1. #31

    Подразбиране

    Днес и аз се добрах до новия брой на списанието
    Много хубави неща има този път!Иска ми се да ги ушия всичките!Най-много ми хареса Замъкът и Полярната приказка Не мога да и се нагледам!

  2. #32

    Подразбиране

    Да има много хубави моделчета.Но при такова море от схеми тук,не си заслужава да си го купувам!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #33

    Подразбиране

    Вие толкова го прехвалихте това списание че ще взема да си купя един брой да видя какво толкова хубаво са пуликували, не съм си го купувала от две години.

  4. #34

    Подразбиране

    Най сетне днес 07.11.06 год успях да се сдобия със списанието "Галерия Бродерия"

  5. #35

    Подразбиране

    Не видях нещо ,което да ме впечатли в този брой ,но това си е мое мнение.

  6. #36

    Подразбиране

    ....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #37

    Подразбиране

    Утре ще го потърся списанието,но ако не го намеря Много харесвам гоблена с хъскитата,коледното куче и пейзажа с момичето,така че ако някой си е закупил списанието и вътре има схеми на споменатите от мен гоблени,моля сканирайте ги и ми ги изпратете,но първо ще си потърся списанието.А между другото на каква цена е?

  8. #38

    Smile

    Цената на списанието е 2 лв.
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  9. #39

    Подразбиране

    Боже,каква евтенийка,а аз до сега не съм си закупила нито един брой.В понеделник ще пообиколя всички весникарски будки и дано да открия списанието

  10. #40

    Подразбиране

    Здравейте! Аз си купувах списанието докато не открих този сайт! Шила съм няколко гоблена от детската серия и ми се получиха много добре. После ги открих в китайските сайтове. Поръчах си и няколко гоблена на Милена от редакцията, но пощинските разходи ми излезнаха солено! Единият гоблен беше с конци на ariadna но комплектовката се оказа много по-тъмна!Уших същия гоблен и с Anchor и разликата беше очебиина!

  11. #41

    Подразбиране

    Не бях го купувала много дълго време. Този месец си го взех. Най-много ми хареса "Тема на броя".
    А за конците Ариадна в самото списание е казано, че дава разлика в сравнение с Анхор. Все пак цветовата гама на Ариадна е по малка, но пък са много по евтини.

  12. #42

    Подразбиране

    Нана,извинявай но аз разбирам че гоблен който е комплектован с конци Ариадна и ако се комплектова с ДМС или Анхор тогава ще даде цветова разлика от Ариадната.
    т.е. предупреждават че гоблена няма да е сполучлив .Сега като прочетох моето написано и твоето ,мисля че и двете мислим може би едно исъщо.

  13. #43

    Подразбиране


    Сега прочитайки и двете съвсем се омотах. Та значи под модела с конци Ариадна пише "При използване на други марки конци са възможни леки цветови отклонения."
    От опит: завъртайки ДМС в Ариадна цветовото отклонение се получи значително.
    Все си мисля обаче, че за да сложат Ариадна са го имали в предвид и са наясно повече от нас.
    Моето скромно мнение е, за сериозен гоблен по скъпи конци си заслужава.

  14. #44

    Подразбиране

    Да се изкажа и аз по темата.Моя колежка направи такава врътка от Ариадна в ДМЦ от това списание. Стана страхотен гоблена и. Но преди да купи конците сравни цветовете по каталога на ДМЦ и на Ариадна. Тоест видя какви са цветовите отклонения още в магазина.Дори тези които не и харесаха ги смени с тези които на нея и допадат. Е верно е , че е професионалистка ....гоблена и стана префектен, лично го видях. Така , че и вие може да направитв така, в магазините има каталозите на пове4ето марки конци.

  15. #45

    Подразбиране По повод "Галерия бродерия"

    Реклама:
    От две години не съм пропускала брой от това списание.Нещо последните броеве малко се разводниха, смисъл кръстословица, готварски рецепти ,рекламки.Ясно ми е , че не могат да побликуват вилерови гоблени или нещо подобно,но спокойно могат да се постараят и да компенсират липсата.На всичкото отгоре, не можах да си купя последният брой/ не е болка за умиране/ поради "ограничен тираж"!!!!!Някой имали го този брой и толкова ли е интересен, че е с "бутиков" тираж?Хубав ден!

Страница 3 от 21 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •