Страница 12 от 32 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 469

Тема: did_tag

  1. #166

  2. #167

  3. #168

  4. #169

    Подразбиране

    Ей Дидка, много контур, много чудо ама си заслужава, пък и модела за първи път го виждам и много ми харесва!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  5. #170

    Подразбиране

    Като истински е, много много красив
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  6. #171

    Подразбиране

    Много красиво коледно гобленче , за първи път го виждам и няколко пъти влизах в страничката ти да го гледам

  7. #172

    Smile

    Благодаря Ви момичета,
    Модела е на Лука С, купуван преди Първата Нац. Среща и тогава започнат.....
    И всяка година го вадех да го довърша, но докато ми направи 2-3 мазола - панамата е ужасно твърда и по инструкции с шие с 3-ката конец, което още повече ме изтормози, но тази зима стигнах до решението, че зелените клонки /не бях шила нищо с зелените конци/ ще ги шия с 2 ката и така успях да го довърша, макар и с малко закъснение. От начало е наречен за подарък на мама, но ще си го получи с малко закъснение след Коледа.......

  8. #173

    Подразбиране

    Чудесни коледни гоблени!А какви ли ще са пролетните?

  9. #174

    Подразбиране

    Прекрасни коледни неща!

  10. #175

    Подразбиране

    Чудесни са всичките, снежкото на прозореца много сполучливо си го оформила! A този на Barbara Ana с какви конци го ши? Аз се опитах да си набавя меланжираните точно по ключа, но се оказа проблем , посъбрах някои от тях де, но не съм го започвала.

  11. #176

    Smile

    Цитат Първоначално написано от nikoll Виж мнение
    ................................. A този на Barbara Ana с какви конци го ши? Аз се опитах да си набавя меланжираните точно по ключа, но се оказа проблем , посъбрах някои от тях де, но не съм го започвала.
    Не съм ползвала меланж, ших го с цветове на око. Само, че освен елхата и надписите ги направих в различни нюанси на зеленото. Бях си купила конци в тоналности на Анхор от Мистър Гоблен без номера и ших с тях. Даже не съм поглеждала ключа, ших от екран с каквото ми хареса..........

  12. #177

    Подразбиране

    Всичко е много красиво!!!

  13. #178

    Подразбиране

    Много стилни коледни бродерии, всичко е прекрасно.

  14. #179

    Smile

    Благодаря,

    И все още съм на довършваща фаза:

    Редактирано от did_tag : 08.01.2013 в 11:38.

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Много харесвам това дименшънче . И браво, че имаш желание да довършваш започнатите, аз май само ги трупам
    А снимката наистина не я бива, аз си мислех че съм най скарана с фотоапарата
    Колкото до помощта за контура, внимавай какаво предлагаш че може да се възползвам
    Eeee, тази снимка вече е супер, благодаря!
    Редактирано от m_rija : 08.01.2013 в 14:29.

Страница 12 от 32 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •