Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 18 от 18
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ISI Виж мнение
    Аз имам гоблена "Коне на водопой".Майката на моя добра приятелка е стаараа гобленарка.Има толкова много, че вече няма къде да ги слага.Та от нея знам, че щом имам този гоблен трябва да ушия още "Щастливото завръщане" или "Недопитата чаша".Понеже не намерих "Недопитата чаша" - който между другото много ми харасва сега довършвам "Щастливото завърщане".Така те щели да носят щастие на къщата.А за гоблена на Ифигения чух в един магазин да говорят за това суеверие - че ако го закачиш в къщи и очакваш нещо да ти се случи, ще има мноооооогооооо да си чакаш - с две думи няма да стане. Същата продавачка дори сподели, че е чула нещо подобно и за гоблена "Мона Лиза" и взела, че го изхвърлила в кофите за боклук. Така, че ако някой наистина вярва тези неща по-добре да не ги шие.
    Аз имам "Недопитата чаша",точно на Вилер,ако ми дадеш имейл ще ти го изпратя,само трябва да си преведеш цветовете от немски,но щом си почитател на Вилер,сигурно няма да ти е проблем.п.с. пиши на лични

  2. #17

  3. #18

    Подразбиране Ефигения

    Реклама:
    Всички стари гобленари са ми казвали едно и също, като имам предвид гобленари от различни градове и на различна възраст- Ефигения носи нещастие ако не е ушито Щастливото завръщане, а Коне на водопой носят сполука и семейно щастие
    darina_bd@abv.bg
    skype anidoneva1
    0878640993

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •