Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 38
  1. #1

    Подразбиране Руски архив със схеми

    Здравейте всички! Преди време открих интересен руски форум с чудесен архив. Само трябва да се регистрира човек. Интересно е и как се справят със закона за авторските права,(на всяка страница излизат едни декларации, че всичко е с "учебна цел"), така че можем да се поучим. Според мен организацията им е много добра. Разгледайте ако имате време:
    http://www.cross-stitch-club.ru/foru...?act=Downloads или
    http://www.cross-stitch-club.ru/forum/ и избирате архив горе в дясно
    Последно качиха 20-30 схеми на Кинкейт

  2. #2

    Подразбиране

    Ей, това си е жива шестица от тотото.
    Благодаря ти много!!!

  3. #3

    Подразбиране

    А на мен ми казва така: Группа, к которой Вы принадлежите, не может скачивать файлы!

  4. #4

    Подразбиране

    Това е,защото не си регистрирана.Регистрирай се и всичко е ОК.

  5. #5

    Подразбиране

    Има интересни неща
    Благодаря за информацията

  6. #6

    Подразбиране

    И аз си изтеглих няколко. Благодаря!

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря!!!
    ..::Gobelin World::..

  8. #8

    Подразбиране

    Схемите са страхотни,мерси много!!!

  9. #9

    Подразбиране

    Ami az vipreki 4e se registrirah pak ne moga da otvaryam shemite haresah si eto tova kakvo da napravya ,molya pomognete
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Момичета, при мен не се отварят тези, на които пише - раt.
    ..::Gobelin World::..

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от strais
    Момичета, при мен не се отварят тези, на които пише - раt.
    Трябва да имаш програмите PCStitch или Pattern Maker for Cross Stitch.
    А къде ги намираш тия .pat файлове? аз нещо не можах да се ориентиран в този форум къде са схемите....

  12. #12

    Подразбиране

    Моми4ета докато рових из целия форум попаднах на следното мнение за схемите на Кинкеид в архива:"Сейчас вышиваю Кинкейда по набору и вдруг увидела что тут в архиве много схем кто-то выложил. Стало интересно, полезла смотреть. Пара картинок очень понравились, даже скачала себе схемы чтобы когда-нибудь вышить. Схемы в pat и когда я открыла одну из них меня ждало жестокое разочарование - это не схемы, а просто прогоны картинок. Дикие размеры, дикое количество цветов (в одной схеме насчитала 200), качество отвратительное. Зачем такое складывать в архив?"
    Незнам дали си струва изобщо да си губим времето?Вие какво мислите?
    Yspex na vsi4ki

  13. #13

    Подразбиране

    sidika,опитах се да ти сваля схемата на гоблена с кораба,но и при мен не става,т.е.мога да го сваля,но не се отваря,защото трябва някаква програма.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Скарлет
    sidika,опитах се да ти сваля схемата на гоблена с кораба,но и при мен не става,т.е.мога да го сваля,но не се отваря,защото трябва някаква програма.
    А как сваляте самите файлове???
    Аз отивам на архив и там има категории, като дси избера нещо и после какво???

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от vanina
    Цитат Първоначално написано от Скарлет
    sidika,опитах се да ти сваля схемата на гоблена с кораба,но и при мен не става,т.е.мога да го сваля,но не се отваря,защото трябва някаква програма.
    А как сваляте самите файлове???
    Аз отивам на архив и там има категории, като дси избера нещо и после какво???
    Ami izbira6 kategoriya naprimer more: idvat kartini klikva6 virhu kartinite i se otvarya po golyama informatsiya za kartinata i ottdolu pi6e ska4aty fayl klikva6 na nego no pri men na stava

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •