Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 38
  1. #16

    Подразбиране

    Sidika
    точно за това питам, защото и при мен не става.... нищо не сеполучава, не ми дава да о запиша някъде....

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Скарлет
    sidika,опитах се да ти сваля схемата на гоблена с кораба,но и при мен не става,т.е.мога да го сваля,но не се отваря,защото трябва някаква програма.
    Skarlet blagodarya za pomo6tta no nyama kakvo da se napravi kato ne stava ne stava

  3. #18

    Подразбиране

    Момичета, след като се регистрирахте, потвърдихте ли си регистациите от пощите които се дали

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от murr
    Момичета, след като се регистрирахте, потвърдихте ли си регистациите от пощите които се дали
    Не, защото така и не получих потвърждение. Прав си, може би това е причината.

  5. #20

    Подразбиране

    Моля ви помогнете!
    Аз съм изключително голям карък
    Реших една схема да си дръпна и не ми се отварят файловете
    http://www.cross-stitch-club.ru/foru...?download=1324
    Слънчогледите са много красиви, но от .rar-а ми се отваря само първата картинка със снимката и легендата, другите ми казва, че не може да ги отвори

  6. #21

    Подразбиране

    Изпратих ти го Виж си пощата.

  7. #22

    Подразбиране

    Аз сега го изтеглих да погледна, наистина на файловете им има нещо, не се отварят с програмата която ползвам. Можеш обаче да пробваш: като разархивираш файловете, да ги отвориш с Paint.

  8. #23

    Подразбиране

    Интересно :? При мен пък всичко се отваря без проблем.

  9. #24

    Подразбиране

    И аз нямам проблеми с отварянето и тегленето. Така че ако някой иска нещо но не може да го свали да се обажда

  10. #25

    Подразбиране

    EVRIKA momi4eta sega ve4e mi se otvaryat no sled kato murr posavetva da se potvirdi registratsiyata no sega pik ne se otvaryat tezi koito sa na .pat

    ami pri tozi slu4ay kakvo tryabva da se napravi :twisted:

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    Относно схемите на Кинкейт : аз бях много въодушевена и ги свалих всичките, но като започнах да ги итварям се оказа някаква аматьорска работа Честно казано бях много разочарована, но съм сваляла и други неща, които са добри. Явно зависи от това кой ги е качвал. Всички май са на различни потребители. Що се отнася до проблемите със свалянето не съм имала такива, след като потвърдих регистрацията си и си инсталирах PCStitch и Pattern Maker

  13. #28

    Подразбиране кинкейд

    момичета , не си правете труда да сваляте от този сайт разработките на кинкейд.Това не са разработки, а просто картината е отворена чрез PC stitch и полученият резултат е сейвнат. Аз шия Кинкейд и имам представа какви са схемите му. Имам няколко гоблена на Кинкейд и ако някой ги иска ще ги пратя ако даде поща

  14. #29

    Подразбиране

    Може ли на мен? Аз толкова се радвах, като ги открих и бях толкова разочарована , а имам огромно желание да видя един Кинкейт (или повече :wink: )

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Може ли да покажеш гоблените, които имаш. Аз си харесах някои от морските, но като видях количеството цветове - се отказах.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •