Показване на 1 до 15 от 178

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Хайде и аз ще опитам,макар,че се нуждая от още пояснения.Личните данни сигурно ли е ,че ще са защитени и никой няма да злоупотреби с тях?

    Момичета,простете невежеството ми,но като исках да се регистрирам,ми пише за разни GOOGL СМЕТКИ? Какво е това?Някакви пари ли трябва да давам?А синовете ми обясниха,че трябвало някаква покана.Моля който разбира,наистина да обясни за невежите като мен.

  2. #2

    Подразбиране

    Дай мейл на ЛС.Ще ти изпратя покана

  3. #3

    Подразбиране :)

    Данните от кутиите ще ги имам само аз - паролите ми трябват за да настроя веригата. Кутиите ще са навързани една след друга, така че това което се изпрати в първата ще се разпрати и на всички останали по веригата. Затова тези пощенски кутии не трябва да се използват за нищо друго освен за тази верига !
    Поканите за гмейл пощите вече отпаднаха. Ето линк ... там пише регистрирайте се в Gmail. Не се плаща нищо.

    https://www.google.com/accounts/Serv...lcache=2&hl=ru


    Нямам време да правя каталог с картинки на гоблените, но всичко което имам като архив ще го имате и вие.

    Записването върви с бързи темпове...като се съберат към 50 ще започна разпращането. Засега са се записали 10 човека

  4. #4
    alex
    Guest

    Post

    Вкючвам се аз!

  5. #5

    Подразбиране

    Да опитаме , и аз съм за
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  6. #6

    Подразбиране

    БРАВО! И аз съм с вас.Тази фирма ми е една от любимите.
    "Да живееш,значи да правиш нещо,което да те надживее." Liliq_8@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране Следващите

    Следващите влючени са -


    1. Temenuzhka
    2. diana ivanova
    3. marji60
    4. mucho
    5. sps
    6. Mimik
    7. qni
    8. katrin004
    9. djidjo56
    10. GILDA
    11. lusi
    12. slasch
    13. alunagalia
    14. radost63
    15. Jully



  8. #8

    Подразбиране hi

    Направих своята регистрация и се надявам да бъда вкючена във веригата. Идеята е чудесна! Поздрави

  9. #9

    Подразбиране :)

    започнах разпращането на схемите. Моля не влизайте в кутиите.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •