Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 178
  1. #121

    Подразбиране

    А приемат ли се нови желаещи или вече е късно? Изпратих ти на посочения мейл, моя мейл и паролата, ако още може, ще се радвам да ме прибавиш.

  2. #122

    Подразбиране

    pakpak , специални благодарности и от мен!

    Момичета, видяхте ли, че идеята проработи?
    Сега остава да направим подобен архив и на други фирми.

  3. #123

    Подразбиране

    pakpak чудесна си! Толкова много схеми, че кога ще ги разгледам незнам. Благодара ти от сърце

  4. #124

    Подразбиране

    Голямо благодаря на pakpak. Сега остава само са разгледам близо 800-те схемички.
    Desi_Stoeva - това твоето е поредната хубава идея - архив на още фирми. Ще се радвам та се включа и в нея.
    nikolay_mk@abv.bg

  5. #125

    Подразбиране ф

    Да Деси,идеята ти се оказа чудесна!А пък аз бях скептично настроена,но сега виждам,че съм сгрешила и поднасям своите извинения!Браво,дано има някой,който да се заеме и с останалите прекрасни колекции,като Вилер,Гобленсет,Рогоблен и т.н.

  6. #126

    Подразбиране

    Pakpak.хиляди благодарности и от мен,много труд и търпение си положила предполагам,за да споделиш всичко това с нас .Страшно голяма и богата колекция,за която ще ми трябват дни,за да я разгледам.Ще се радвам,ако мога и аз да помогна с нещо различно,но разбира се,първо трябва да разгледам цялото богатство от схеми А за други ф-ми в такъв архив съм твърдо ЗА

  7. #127

    Подразбиране :)

    Момичета идеята беше наистина добра. И ние го можем...нали така...
    Друг е въпроса, че архива на ланарт не е пълен, но което имах - сега го имате и вие.

    Има нови схеми на фирмата, които аз лично ги нямам. Ако някой има схеми, които не са включени тук, може да ги изпраща на verigalan@abv.bg , аз ще ги разпращам по веригата и така ще допълним колекцията.

    Повече хора не мога да включа , тъй като приключих с разпращането на схемите.

    Направила съм една кутия за общо ползване.
    Паролата за нея ще получава само един човек за 3 дни , след което ще се ползва от друг. Ще има нещо като график. Така, че ако нещо стане с кутията ще знаем кой е некоректния ползвател.

    Приемам заявки на лични.

  8. #128

    Подразбиране

    Pakpak, това си е цяло огромно богатство!!!
    Много, много благодарности и от мен! Благодаря за морето от схеми, страхотна колекция!!! Огромен труд си положила за нас!
    Ще ме чака много работа през следващите дни, да ги изтегля, да ги разгледам...
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  9. #129

    Подразбиране :)

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Да Деси,идеята ти се оказа чудесна!А пък аз бях скептично настроена,но сега виждам,че съм сгрешила и поднасям своите извинения!Браво,дано има някой,който да се заеме и с останалите прекрасни колекции,като Вилер,Гобленсет,Рогоблен и т.н.

    Те са ми любимите и имам нещичко и от тях. Така че ...решавайте кое ще е следващото...
    Аз съм насреща.

  10. #130

    Подразбиране .

    Как ги разглеждате тези схеми нищо не разбирам Моля помогнете

  11. #131

    Подразбиране БЛАГОДАРЯЯЯЯЯ!!!

    Pakpak нямам думи да изразя благодарността си към теб за труда,който си положила и затова,че сподели твоята колекция с всички нас.БЛАГОДАРЯ!!!Приветствам идеята за събиране на други колекции,даже може да си направим една анкета и да гласуваме на коя фирма ще е следващата колекция и всички да се обединим в събирането й.
    Pakpak това е за теб

  12. #132

    Подразбиране @

    Цитат Първоначално написано от sps Виж мнение
    Как ги разглеждате тези схеми нищо не разбирам Моля помогнете

    Какъв е проблема???

  13. #133

    Подразбиране

    Едно голямо БЛАГОДАРЯ , pakpak!

  14. #134

    Подразбиране ?

    Първа ще ползва общата кутия - sanita. От днес до петък включително.
    Успех.

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    fОгромно благодаря и от мен!

Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •