Страница 1 от 10 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 178

Hybrid View

  1. #1

    Exclamation Верига за гоблени ланарт

    Ами нека опитаме , може пък и да се получи стига да има желаещи

    Създавам верига за разпращане на гоблени. Направете си пощенска кутия в gmail. Тази кутия ще си я знаете само вие и не трябва да се използва за друга кореспонденция, тъй като отговорите които вероятно ще получите ще се разпространят в цялата верига... .

    Трябва да изпратите в писмо адреса на кутията, паролата за нея и ника, който използвате във форума. Ако възникнат проблеми с кутията с ника по-бързо ще се свържа с човека. След като изпратите адресите не влизайте повече в кутиите.

    Адресите и паролите изпращайте само на този адрес:
    verigalan@abv.bg

    Всички писма които са изпратени на друг емейл или като лично съобщение няма да се зачитат.

    Разпращането на схемите ще започне когато се съберат достатъчно хора и веригата бъде настроена.

  2. #2

    Подразбиране

    Чудесно!

    Нищо не пречи да пробваме!
    Ще си направя адрес и ще се включа в групата!

  3. #3

    Подразбиране

    Щом искате да пробваме,може пък и да се получи

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #4

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Може ли малко повече разяснения, че неможах да разбера как става. Един човек събира скемите и после ги разпрашта по новоотворените кутии ? Ако е така защо са и паролите?

  7. #7

    Подразбиране

    eto me i men

    momicheta i az sam s vas-smelo napred

  8. #8

    Подразбиране

    И аз много не разбрах...Но съм в играта

    папальона

  9. #9

    Подразбиране

    Хайде и аз ще опитам,макар,че се нуждая от още пояснения.Личните данни сигурно ли е ,че ще са защитени и никой няма да злоупотреби с тях?

    Момичета,простете невежеството ми,но като исках да се регистрирам,ми пише за разни GOOGL СМЕТКИ? Какво е това?Някакви пари ли трябва да давам?А синовете ми обясниха,че трябвало някаква покана.Моля който разбира,наистина да обясни за невежите като мен.

  10. #10

    Подразбиране

    Дай мейл на ЛС.Ще ти изпратя покана

  11. #11

    Подразбиране :)

    Данните от кутиите ще ги имам само аз - паролите ми трябват за да настроя веригата. Кутиите ще са навързани една след друга, така че това което се изпрати в първата ще се разпрати и на всички останали по веригата. Затова тези пощенски кутии не трябва да се използват за нищо друго освен за тази верига !
    Поканите за гмейл пощите вече отпаднаха. Ето линк ... там пише регистрирайте се в Gmail. Не се плаща нищо.

    https://www.google.com/accounts/Serv...lcache=2&hl=ru


    Нямам време да правя каталог с картинки на гоблените, но всичко което имам като архив ще го имате и вие.

    Записването върви с бързи темпове...като се съберат към 50 ще започна разпращането. Засега са се записали 10 човека

  12. #12

    Подразбиране Следващите

    Следващите влючени са -


    1. Temenuzhka
    2. diana ivanova
    3. marji60
    4. mucho
    5. sps
    6. Mimik
    7. qni
    8. katrin004
    9. djidjo56
    10. GILDA
    11. lusi
    12. slasch
    13. alunagalia
    14. radost63
    15. Jully



  13. #13

    Подразбиране

    Готово! Имам вече нова кутия в gmail.И съм изпратила даните си на посоченият имейл.
    Ако някой се нуждае от покана да направи своята поща в gmail да ми пише на ЛС.

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    А приемат ли се нови желаещи или вече е късно? Изпратих ти на посочения мейл, моя мейл и паролата, ако още може, ще се радвам да ме прибавиш.

Страница 1 от 10 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •