Страница 1 от 12 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 178
  1. #1

    Exclamation Верига за гоблени ланарт

    Ами нека опитаме , може пък и да се получи стига да има желаещи

    Създавам верига за разпращане на гоблени. Направете си пощенска кутия в gmail. Тази кутия ще си я знаете само вие и не трябва да се използва за друга кореспонденция, тъй като отговорите които вероятно ще получите ще се разпространят в цялата верига... .

    Трябва да изпратите в писмо адреса на кутията, паролата за нея и ника, който използвате във форума. Ако възникнат проблеми с кутията с ника по-бързо ще се свържа с човека. След като изпратите адресите не влизайте повече в кутиите.

    Адресите и паролите изпращайте само на този адрес:
    verigalan@abv.bg

    Всички писма които са изпратени на друг емейл или като лично съобщение няма да се зачитат.

    Разпращането на схемите ще започне когато се съберат достатъчно хора и веригата бъде настроена.

  2. #2

    Подразбиране

    Чудесно!

    Нищо не пречи да пробваме!
    Ще си направя адрес и ще се включа в групата!

  3. #3

    Подразбиране

    Щом искате да пробваме,може пък и да се получи

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #4

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Може ли малко повече разяснения, че неможах да разбера как става. Един човек събира скемите и после ги разпрашта по новоотворените кутии ? Ако е така защо са и паролите?

  7. #7

    Подразбиране

    eto me i men

    momicheta i az sam s vas-smelo napred

  8. #8

    Подразбиране

    И аз много не разбрах...Но съм в играта

    папальона

  9. #9

    Подразбиране

    Хайде и аз ще опитам,макар,че се нуждая от още пояснения.Личните данни сигурно ли е ,че ще са защитени и никой няма да злоупотреби с тях?

    Момичета,простете невежеството ми,но като исках да се регистрирам,ми пише за разни GOOGL СМЕТКИ? Какво е това?Някакви пари ли трябва да давам?А синовете ми обясниха,че трябвало някаква покана.Моля който разбира,наистина да обясни за невежите като мен.

  10. #10

    Подразбиране

    Дай мейл на ЛС.Ще ти изпратя покана

  11. #11

    Подразбиране :)

    Данните от кутиите ще ги имам само аз - паролите ми трябват за да настроя веригата. Кутиите ще са навързани една след друга, така че това което се изпрати в първата ще се разпрати и на всички останали по веригата. Затова тези пощенски кутии не трябва да се използват за нищо друго освен за тази верига !
    Поканите за гмейл пощите вече отпаднаха. Ето линк ... там пише регистрирайте се в Gmail. Не се плаща нищо.

    https://www.google.com/accounts/Serv...lcache=2&hl=ru


    Нямам време да правя каталог с картинки на гоблените, но всичко което имам като архив ще го имате и вие.

    Записването върви с бързи темпове...като се съберат към 50 ще започна разпращането. Засега са се записали 10 човека

  12. #12
    alex
    Guest

    Post

    Вкючвам се аз!

  13. #13

    Подразбиране

    Да опитаме , и аз съм за
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  14. #14

    Подразбиране

    БРАВО! И аз съм с вас.Тази фирма ми е една от любимите.
    "Да живееш,значи да правиш нещо,което да те надживее." Liliq_8@abv.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Готово! Имам вече нова кутия в gmail.И съм изпратила даните си на посоченият имейл.
    Ако някой се нуждае от покана да направи своята поща в gmail да ми пише на ЛС.

Страница 1 от 12 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •