Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112
Показване на 166 до 178 от 178
  1. #166

    Подразбиране Резервна кутия

    Aneta от днес до петък ти си наред да ползваш резервната кутия. Писала съм ти на лични.

  2. #167

    Подразбиране

    pakpak,много, много БЛАГОДАРЯ!

  3. #168

    Подразбиране Резервна кутия

    От днес до сряда buba81 ти си наред да ползваш резервната кутия. Писала съм на лични.

  4. #169

    Подразбиране ...

    pakpak, ще включиш ли и мен, моля!? Вече ти изпратих данните на лични, но ако ме включиш, моля те пиши ми какво трябва да правя?!

  5. #170

    Подразбиране

    ракрак, а аз ще бада ли включена?

  6. #171

    Подразбиране

    Момичета, който иска достъп до кутията моля да ми пише на емейла. поздрави на всички.

  7. #172

    Подразбиране

    Помощ!Незнам къде трябва да си задам въпроса и затова реших да е тук.След като си направих нова регистрация за Вилер не мога да вляза в кутията със схемите на Ланарте.Някой може ли да ми обясни къде е проблема?Като опитам да влезна в профила ми се отваря директно новата кутия,с новото име

  8. #173

    Подразбиране

    Поискала си да запомни новата кутия на компютъра от който влизаш. Натисни Sign out и после би трябвало да те попита, а не да влезе директно.

  9. #174

    Подразбиране

    Благодаря на всички момичета,които се отзоваха на призива ми за помощ.Вече се оправих благодарение на помощта ви

  10. #175

    Подразбиране

    Много моля потребител който се е регистрирал с това име zezav2985
    на гмайл пощата и е във веригата Лан,да си смени емайл за връзка със този сайт-mylivepage.com ,постоянно се получава по веригата неговата кореспонденция

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #176

    Подразбиране

    Sory. Веднага я сменям.

  12. #177

    Подразбиране ....

    Момичета, много ви моля, направете същото, което предлагате за Вилер, за да можем да си свалим и на Ланарте схемите!!!
    МОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!

  13. #178

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета и момчета!

    Проверете си кутиите на GMAIL.COM от веригите.

    Днес установих, че са ми закрили две пощенски кутии и то без никакво обяснение.
    С тях участвах във верига в руския форум и нищо не бях преточвала!

    Ако имате време и възможност си прехвърлете схемите на компютрите!
    За всеки случай!

Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •