Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 178
  1. #16

    Подразбиране

    И аз съм тук!

  2. #17

    Подразбиране

    Ще се включа и аз, но утре като имам време да прочета как точно трябва да стане това. Сега съм за малко във форума!

  3. #18

  4. #19

    Подразбиране

    И аз изпратих данните. Харесвам много Ланарте

  5. #20

    Подразбиране Не влизайте

    Много ви моля след не влизайте повече в кутията си след като ми изпратите координатите си -- затруднявате работата

    Който не си е посочил ника във форума също не е включен.

    До сега във веригата са включени:

    1. via_1313
    2. elena763
    3. tania_i_veli
    4. anito_23
    5. Miro
    6. zezata
    7. fani77
    8. didka32
    9. niata
    10. didsi

  6. #21

    Подразбиране

    Благодаря за разясненията, ще си изпратя данните след малко. Само да попитам пак дали съм разбрала. Вместо да изпратиш писмо с дадена схема едновременно до всички които си се записали го изпрашташ дамо до един адрес, от там автоматично се изпрашта до следващиа и т.н., така ли е? Това не изисква ли повече усилия? Как правиш настройките - всички писма се препращат или с филтър идващите само от предишния по веригата се препращат към следващия (ако е с филтър пощата ще може да се ползва и за друга верига например).

  7. #22

    Подразбиране

    Включвам се и аз, да опитаме.

  8. #23

    Подразбиране

    И аз се включвам!

  9. #24

    Подразбиране

    pakpak Според мен би трябвало в тази верига да се включват тези които имат поне 10 мнения тук,а не такива които влизат само да консумират,но това си реши ти.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #25

    Подразбиране М№

    Цитат Първоначално написано от lili Виж мнение
    Благодаря за разясненията, ще си изпратя данните след малко. Само да попитам пак дали съм разбрала. Вместо да изпратиш писмо с дадена схема едновременно до всички които си се записали го изпрашташ дамо до един адрес, от там автоматично се изпрашта до следващиа и т.н., така ли е? Това не изисква ли повече усилия? Как правиш настройките - всички писма се препращат или с филтър идващите само от предишния по веригата се препращат към следващия (ако е с филтър пощата ще може да се ползва и за друга верига например).
    Да, принципът е горе долу този със забележката, че тази кутия се ползва само за тази верига и за нищо друго.

  11. #26

    Подразбиране М№

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    pakpak Според мен би трябвало в тази верига да се включват тези които имат поне 10 мнения тук,а не такива които влизат само да консумират,но това си реши ти.
    За съжаление нямам възможност да следя кой колко мнения има...но ако някой се наеме с тази работа нямам нищо напротив...всъщност както реши мнозинството...макар че 10 мнения за колко се правят
    Ако повечето хора във форума споделят мнението ти ..няма да се противя...но някой трябва да отсее по този критерии форумчаните.

    Общото изискване е да са членове на този форум, защото ако не посочат ника , който ползват няма да бъдат влючени...

  12. #27

    Подразбиране

    Ами да пробваме,дано този път стане!Но толкова до схемите ,а да докажем ,че го можем и ние!

  13. #28

    Подразбиране

    Не разбрах само защо се мъчите със създаване на нови пощи и настроики върху тях след като дадено съобщение може да се прати на каквато и да е поща, пример на АБВ [IMG][/IMG]

    аналогично и на гугъл

  14. #29

    Подразбиране

    Аз съм galuckina
    alunagalia@libero.it



  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Извинявам се ако ставам малко досадна, просто немога да разбера. Този начин с веригата ми се вижда прекалено сложен и немога да разбера какви са му предимствата. И в abv и в gmail може да се създаде група с адреси и да се изпрати писмо до всички в групата. И по този начин се спестява работата на собственика на основния адрес (в този случай pakpak) да настройва голямо количество кутии.
    Ако например след няколко месеца се изпрати ново писмо, а през това време някоя от кутиите вече не е активна веригата се къса.
    В gmail може да се настрои така че да се препращат само писма получени от даден адрес/адреси към друг адрес/адреси, защо тогава тази кутия да се ползва само за едно нещо? Има и етикетии с които могат да се сортират писмата (може да се направи автоматично по подател) така че да не се бъркат например схеми от различни дизайнери.

Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •