Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 178
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili Виж мнение
    Ако например след няколко месеца се изпрати ново писмо, а през това време някоя от кутиите вече не е активна веригата се къса.
    Това не съм го проверявала,наистина ли е така

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #32

    Подразбиране

    Момичета, срещнах трудност при регистрацията.Попълвам всичко ,и буквения код ,и числата които диктуват ,а не ми дава регистрация.На някой случи ли му се нещо подобно? Как да постъпя?

  3. #33

    Подразбиране a

    И при мен е така.Чакам една от съфорумките да ми изпрати покана,за да се включа.

  4. #34

    Подразбиране

    Нали става и без покана?

  5. #35

    Подразбиране

    Ако наистина е необходима, моля накой да ми изпрати и на мен!
    ray_is@abv.bg
    Предварително благодаря?

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jana_jj Виж мнение
    Ако наистина е необходима, моля накой да ми изпрати и на мен!
    ray_is@abv.bg
    Предварително благодаря?
    Имаш покана!Ако някои друг иска на ЛС

  7. #37

    Подразбиране

    и аз мисля да се включа

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili Виж мнение
    Ако например след няколко месеца се изпрати ново писмо, а през това време някоя от кутиите вече не е активна веригата се къса.
    В gmail може да се настрои така че да се препращат само писма получени от даден адрес/адреси към друг адрес/адреси, защо тогава тази кутия да се ползва само за едно нещо? Има и етикетии с които могат да се сортират писмата (може да се направи автоматично по подател) така че да не се бъркат например схеми от различни дизайнери.
    Какво означава кутията да е неактивна...кой ще си затрие кутията с толкова много схеми ???

    1. Едно от изискванията е никой да не пипа настройките на пощата си, иначе веригата ще се прекъсне и ще ми създадете доста работа, за да я възстановя отново.
    Предимството е - когато излязът нови схеми на същата фирма, да се разпращат отново по веригата и колекцията да се допълва.

    2.Тази кутия се ползва само за тези схеми просто защото заемат цялото място. За ваше сведение - за цялата колекция на ланарт са нужни не една, а три кутии в гмайл. За сега ще опитаме с едната и ако се получи ще си направите по още две за останалата част от колекцията - разбира се ако имате желание.

    3. Вярно, работата е доста , но веднъж като се настроят кутиите всичко си върви както трябва. Аз съм поела работата, така че не се грижете за това.
    Ако някой иска да направи нещо по -различно , моля. За сега ви предлагам този начин, изпробван е. Възникват проблеми когато някой се направи на много умен и реши да променя настройките...

  9. #39

    Подразбиране

    Извинявай, ако съм те обидила с нещо. Просто ми се стори, че е много работа и ако се сложат адресите в група ще стане по-лесно и затова попитах.

    Погледнах - трябва да се влиза поне веднъж на 9 месеца за да не ти затворят пощата (и да се прекъсне веригата). Неочаквах че е толкова много, обикновенно е 3-4 месеца.

  10. #40

    Подразбиране

    Ами записах се , да пробваме

  11. #41

    Подразбиране

    И аз се включвам, ако може разбира се. Изпратих адрес и парола.

  12. #42

    Подразбиране f

    Ох,като се има предвид,моите компютърни умения,си е цяло щастие,че успях да се регистрирам...

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jana_jj Виж мнение
    Нали става и без покана?
    Регистрацията става без покана,вече няма такова нещо преди да,но сега вече не,следвайте просто инструкците

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  14. #44

    Подразбиране

    Най- после успях!
    Данните ще изпратя по- късно!Успешна седмица за всички!

  15. #45

    Подразбиране i az se registrirah

    Реклама:
    i az se vklu4vam .otnosno mnenieto za deset otgovora iskam da kaja 4e az vseki den vlizam vav foruma no ne moga da pisha v nego zashtoto ne sam v bgto i nqmam kirilisa prosto nqmam vazmojnost no towa ne zna4i 4e sam neseriozen forumnik. ako mi razreshite kato napravite kompromis da pisha na latinesa i az she si iskazvam mneniqta po vaprosite koito me valnuvat s nai glmo udovolstvie

Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •