Показване на 1 до 15 от 147

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Относно едно старо обещание

    Здравейте!
    Бях обещал да пробвам да разработя следния модел:
    ??????? ?????.jpg

    А ето и модела - 32 цвята DMC, 400 х 296 бода:
    angel1.jpg

    Необходими са ми още няколко дена да оформя разбивката, т.е. вторник- сряда следващата седмица ще е готово. Условието за свободното разпространение е единствено да се запази името ми като разработчик на модела - или HB или Каталог Гоблени.
    Който желае модела да пише ЛС.

    с уважение HB

  2. #2

    Подразбиране

    За :НВ и всички колежки


    D Хахахахах!Уважаеми НВ ,когато ти писах и поисках да разработиш гоблена за мен,не съм казала ,че искам да се разпространява .Или както ми каза на мен,че ще ми струва определена сума,така ще поискаш и от всички колежки.
    Благодарение на Илиана разработихме схема на гоблена.Ако исках да го разпространявам,до сега да съм го направила хиляди пъти.
    Съжалявам,ако съм те обидила.
    Колежки,това е истината.Ако някоя от вас желае моята разработка пишете на лични.

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране молба

    Момичета, виждам че много от вас разработват схеми по картини, за което Ви поздравявам! Може ли да помоля , да ми направите схема на тази красота? Преди време го пуснах в безплатни , но уви без успех. Ще ви бъда много задължена и БЛАГОДАРНА! rascito@abv.bg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета дали някоя от вас би могла да направи това, имам останалите 4 от серията и вече година чакам да се появи това, опитах се дори да си го поръчам от оригиналния сайт на Janlynn но ми отговориха че вече не се предлага
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Нещо подобно като вариант съм си мислила, но ме спира това че може би не бих се справила, на останалите модели има много половинки бодчета, най-добрия вариант е да намеря оригинала, но уви за сега това остава невъзможно

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •