Показване на 1 до 15 от 147

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    В ляво е оригинала, а в дясно моята разработка - май го направих по-добър даже
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    В ляво е оригинала, а в дясно моята разработка - май го направих по-добър даже
    Деница, кажи ако обичаш предварително обработвала ли си нещо снимката, по която си правила схемата? И ако да, коя програма си използвала...confused:

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    Деница, кажи ако обичаш предварително обработвала ли си нещо снимката, по която си правила схемата? И ако да, коя програма си използвала...confused:
    Не ми се е налагало да ги обработвам много до сега - само леко ги режа, особено ако картинката е с рамка, и малко променям контраста ако се налага. И пробвам по 10-15 пъти докато ми хареса как стане картинката на гоблена, сравнена с оригинала.
    Тази се получи сполучлива, защото няма много цветове в оригинал - зададох и 100, а стана с 47 .... И беше качествена като картинка.
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране Здравейте

    Здравейте, имам двама племенника на 3 г.- близнаци. Искам да попитам тук в тази тема, защото мисля, че е най- подходяща- дали някой може да ми разработи схема с по- малко цветове по тяхна снимка?
    Иска ми се да им направя нестандартен подарък за тяхното навършване на 3 годинки/което е декември/.Прочетох темата и разбрах за тази програма, с която се създават схеми, но аз съм доста начинаеща и незнам дали ще се справя сама.
    Иначе миналата година им подарих две детски гобленчета, които комплектовах от този прекрасен сайт- с мечета. Пощуряха от радост. Дори ще снимам гоблените и ще ви ги покажа.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •