Страница 6 от 10 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 147
  1. #76

    Подразбиране Laksmi

    Цитат Първоначално написано от Кацарска Виж мнение
    Мили колежки,попаднах на нещо много красиво,ако може някой да помогне много ще ви бъда благодарна.
    Виж тук:http://dump.ru/file/3021762

  2. #77

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  3. #78

    Подразбиране ЦСКА

    Които го иска да пише!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #79

    Подразбиране неда

    това е дщеря ми-сама си направих схемата и мисля,че се получаваPicture 65.jpg

  5. #80

    Подразбиране неда

    но има още за довършванеPicture 67.jpg

  6. #81

    Подразбиране pm

    Това е друга моя разработка -внучето на една позната.Започнах да го шия аз,защото обещах да и помога да стане до нова година Picture 76.jpg

  7. #82

    Подразбиране рм

    А това е снимката по която направих схемата 1.jpg

  8. #83

    Подразбиране

    Много от вас вече шиха емблемата, но все пак я качвам тук, да знам, че съм се отчела и с лична разработка във форума . Който я иска, да драсне ЛС.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  9. #84

    Подразбиране

    Мили момичета,много ми хареса тази картинка,но не съм работила с програмите за разработка на гоблени.Ако някоя от вас я хареса и може ще се радвам да я направи.Дано успея да я прикача

  10. #85

    Подразбиране

    това е моя разработка5.jpg ще покажа и ушито с нея

  11. #86

  12. #87

    Подразбиране

    за всичко, което сте направили. Има много хубави неща. Но аз пък, няма да правя нищо и с никакви програми, защото не умея. Все се надявам нещичко от вашите неща да бъде качено и тук, за такива като мен. дето не умеят, а искат да имат нещо по-различно. Особено ми ми хареса това на Galja. Ако има желание да го сподели, разбира се.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от ВанчетоМОД : 10.01.2011 в 17:09.

  13. #88

    Подразбиране

    Ето това го правих с програма,но ми е за първи път
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от cveta : 18.02.2010 в 18:16.

  14. #89

    Подразбиране хейгл

    здравейте, тук по-долу показвам на какво попаднах преди малко, мисля че е добър стимул да се науча да си правя сама схемите добре че не е на някой от форума, изчетох темичката и на разработките ви само мога да се радвам.
    по въпроса за хейгл, има много картини които ми се струва че ще станат красиви, някой би ли искал да сподели опит с коя програма, колко време евентуално, изобщо как върви разработката с тоя автор, и после само за мене ли мога да си използам схемите или мога да ги предложа на пазара, чудя се много защото хем искам да ги имам за себе си хем виждам че не е много лесно да се произведе една схема даже и по най-простия модел

    първо картината на хейгл, второ гоблена по нея
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от tsvety Виж мнение
    Мисля, че гоблена, който показваш е на фирма Фервако.

    Всеки може да пусне картинка да се направи на гоблен. Но какво ще излезе накрая - зависи от личните умения на автора - в смисъл художествени умения. И да, можеш да пуснеш на пазара всичко, като май авторските права изобщо никой не ги гледа тук, имам предвид че картинките също си имат автор.
    само ще добавя че и в сп.Галерия Бродерия го има този гоблен

Страница 6 от 10 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •