Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 147
  1. #16

    Подразбиране

    Момичета и аз се пробвах и ето какво се получи(размера е малко големичък,но намалих цветовете до 10)
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Някой нещо не е ли разработвал ?Аз се пробвах,но май не успях.Сега пък съм харесала уж нещо лесно за разработка,но пак не ми харесва крайният резултат.Дали някой от вас може да направи сполучлива схема на това,с до 5 цвята или нещо такова
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    А это моя разработка
    mega-30@yandex.ru
    http://photofile.ru/users/lisa1/ - каталог схем в РМ и РС

  4. #19

    Подразбиране

    Много харесвам DANAE на Климт - направих си я сама с програмата на darklilac, дадена от st_dobri в 441 пост от заявки за м. Септември - БЛАГОДАРЯ ТИ!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  5. #20

    Подразбиране

    и тази е през darklilac.
    Редактирано от did_tag : 07.03.2011 в 16:15.

  6. #21

    Подразбиране :)

    Venezia
    Napravih ia s Pattern Maker
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Някой от вас шил ли е модел направен през darklilac? Направих си схемички на някои картини, които ми харесват и поне една от тях ми се иска много да ушия, но първо исках да знам дали е тествана тази програма

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    Някой от вас шил ли е модел направен през darklilac? Направих си схемички на някои картини, които ми харесват и поне една от тях ми се иска много да ушия, но първо исках да знам дали е тествана тази програма
    Надежда, ако имаш малко търпение започвам един от тези, които си направих, и ще те държа в течение как се развива. Направи ми впечатление от различните неща, които си направих, че не трябва да намаляш размера на картинката, а да си го зададеш като размери на гоблена. Аз ще пробвам гоблен с намалени двойно размери, така че - стискай ми палци .....
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Надежда, ако имаш малко търпение започвам един от тези, които си направих, и ще те държа в течение как се развива. Направи ми впечатление от различните неща, които си направих, че не трябва да намаляш размера на картинката, а да си го зададеш като размери на гоблена. Аз ще пробвам гоблен с намалени двойно размери, така че - стискай ми палци .....
    Деница, ще чакам с нетърпение да видя твоя гоблен как ще се получи. Аз така или иначе имам 3 гоблена да ушия докато стигна до този, който имам голямо желание да ушия Обаче моята снимка е малък размер и ми се струва, че май не е излязла схемата много качествена, но това предполагам само при процеса на шиене може да се установи...така или иначе ще следя твоя процес!!! И ще стискам палци да стане сполучлив гоблена

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    Деница, ще чакам с нетърпение да видя твоя гоблен как ще се получи. Аз така или иначе имам 3 гоблена да ушия докато стигна до този, който имам голямо желание да ушия Обаче моята снимка е малък размер и ми се струва, че май не е излязла схемата много качествена, но това предполагам само при процеса на шиене може да се установи...така или иначе ще следя твоя процес!!! И ще стискам палци да стане сполучлив гоблена
    Момичета, от къде мога да си сваля тази програма?

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от snegibg Виж мнение
    Момичета, от къде мога да си сваля тази програма?
    Ето линк - http://www.darklilac.com/ и избираш после Create Your Own Cross Stitch Chart

  12. #27

  13. #28

    Подразбиране

    В ляво е оригинала, а в дясно моята разработка - май го направих по-добър даже
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    В ляво е оригинала, а в дясно моята разработка - май го направих по-добър даже
    Деница, кажи ако обичаш предварително обработвала ли си нещо снимката, по която си правила схемата? И ако да, коя програма си използвала...confused:

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    Деница, кажи ако обичаш предварително обработвала ли си нещо снимката, по която си правила схемата? И ако да, коя програма си използвала...confused:
    Не ми се е налагало да ги обработвам много до сега - само леко ги режа, особено ако картинката е с рамка, и малко променям контраста ако се налага. И пробвам по 10-15 пъти докато ми хареса как стане картинката на гоблена, сравнена с оригинала.
    Тази се получи сполучлива, защото няма много цветове в оригинал - зададох и 100, а стана с 47 .... И беше качествена като картинка.
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •