Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 147
  1. #31

    Подразбиране Здравейте

    Здравейте, имам двама племенника на 3 г.- близнаци. Искам да попитам тук в тази тема, защото мисля, че е най- подходяща- дали някой може да ми разработи схема с по- малко цветове по тяхна снимка?
    Иска ми се да им направя нестандартен подарък за тяхното навършване на 3 годинки/което е декември/.Прочетох темата и разбрах за тази програма, с която се създават схеми, но аз съм доста начинаеща и незнам дали ще се справя сама.
    Иначе миналата година им подарих две детски гобленчета, които комплектовах от този прекрасен сайт- с мечета. Пощуряха от радост. Дори ще снимам гоблените и ще ви ги покажа.

  2. #32

  3. #33

    Подразбиране

    Честита Нова Година.Понеже 2008 е година на мишката........



  4. #34

    Подразбиране

    Eto o6te ne6to na Franz Heigl Predi malko zavar6ih smehata i barzam da ia pokaja
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #35

    Подразбиране Относно едно старо обещание

    Здравейте!
    Бях обещал да пробвам да разработя следния модел:
    ??????? ?????.jpg

    А ето и модела - 32 цвята DMC, 400 х 296 бода:
    angel1.jpg

    Необходими са ми още няколко дена да оформя разбивката, т.е. вторник- сряда следващата седмица ще е готово. Условието за свободното разпространение е единствено да се запази името ми като разработчик на модела - или HB или Каталог Гоблени.
    Който желае модела да пише ЛС.

    с уважение HB

  6. #36

    Подразбиране

    За :НВ и всички колежки


    D Хахахахах!Уважаеми НВ ,когато ти писах и поисках да разработиш гоблена за мен,не съм казала ,че искам да се разпространява .Или както ми каза на мен,че ще ми струва определена сума,така ще поискаш и от всички колежки.
    Благодарение на Илиана разработихме схема на гоблена.Ако исках да го разпространявам,до сега да съм го направила хиляди пъти.
    Съжалявам,ако съм те обидила.
    Колежки,това е истината.Ако някоя от вас желае моята разработка пишете на лични.

  7. #37

  8. #38

    Подразбиране молба

    Момичета, виждам че много от вас разработват схеми по картини, за което Ви поздравявам! Може ли да помоля , да ми направите схема на тази красота? Преди време го пуснах в безплатни , но уви без успех. Ще ви бъда много задължена и БЛАГОДАРНА! rascito@abv.bg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #39

    Подразбиране

    Момичета дали някоя от вас би могла да направи това, имам останалите 4 от серията и вече година чакам да се появи това, опитах се дори да си го поръчам от оригиналния сайт на Janlynn но ми отговориха че вече не се предлага
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #40

    Подразбиране

    Нещо подобно като вариант съм си мислила, но ме спира това че може би не бих се справила, на останалите модели има много половинки бодчета, най-добрия вариант е да намеря оригинала, но уви за сега това остава невъзможно

  11. #41

    Подразбиране kiss

    Здравейте,при мен не е толкова лична разработка,а преработка на оригинала,понеже ми трябваше в по-малък размер за картичка,а и тая брада нещо не ми допадна и я махнах,та в крайна сметка това е крайния резултат!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #42

    Подразбиране

    Илианче,много хубави неща разработваш.Ще кажа под секрет,че някои съм си ги свалила даже.Благодаря и за пренабраните схеми,които пускаш.Аз не можах да разбера как се пренабира

    На фона на твоя пост,моят ще е скромен,но в тон с абитуриентската шумотевица


  13. #43

    Подразбиране

    Очень красивые разработки!

  14. #44
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:

    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •