Аз също искам да изкажа моето мнение по темата.От скоро съм в този форум но не мисля че повечето хора са тук само заради безплатните схеми.Има достатачно много фирми които предлагат гоблени с много добро качество направо комплектовани.В темите не съм се включвала защото не съм ги разгледала всичките,а и не мога да давам съвети защото се занимавам от скоро с гобленарство и сьс сигурност знам по-малко от вас.Искам да кажа и за галериата с вашите изложени гоблени-те са наистина великолепни и това го знае всеки от нас.Има ли смисьл темата да се пълни само с [великолепно е;чудесно е;прекрасно е;и т.н .]Имам и един въпрос:в този форум позволено ли е да се коментират други теми освен бродерията и ако е позволено защто вие които сте тук от толкова много време и съдите новите не правите такива.
С мнението си не искам да обидя никого, напротив аз се възхищавам на всеки от вас за постигнатото ,защото знам че това се постига с много труд и усилия.Надявам се да ме приемете вьв вашия/нашия форум.Желая успех на всички.