Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 84
  1. #46

    Подразбиране

    Най сетне Ето че стано нещо интересно, което според мен беше редно отдавна да стане Щом сме се събрали хора с различни интереси, то трябва да имаме и различни мнения, които да споделяме и ипредставяме. Не подстрекавам разправиите, но споделям, че трябвя / редно е / всеки да има различен стил на мислене и разсъждение.

  2. #47

    Подразбиране

    Здравейте отново,не бях влизала във форума доста отдавна и виждам че доста сте се разгорещили. Не за оправдание но сега сезона е на почивки, консерви подготвяне на децата за училище (който има ученици).Идват студените месеци, всички знаем че тогава се шие най много и сме най-активни във форума.
    Лично аз отговарям във форума на това коета сметна за необходимо. Мисля че редовните се познаваме доста добре, винаги се радвам когато някой нов дойде при нас и започнем диалог с него. Всеки има право на собствен избор дали да остане във форума.
    Имам предложение ако някой не влиза поне 3 месеца да бъде изтриван, а ако реши да влезе със същия ник да иска разрешение от шефовете.
    НЕКА ДА БЪДЕМ ПРИЯТЕЛИ
    Всичко се случва само един път в живота
    http://snimka.bg/album.php?album_id=2903

  3. #48

    Подразбиране

    Само да подпитам... Случайно да сте чували, че рибата се вмирисва откъм главата, а форумите - откъм модераторите?

    Тази тема съм я прескачала като не-касаеща-ме... но сега като се зачетох

    Направо да не смея да продължа, че ще ми връчат картонче и ще ми бъдат прочетени правата и задълженията..

    Въпрос на Astrelaan ме подсети да попитам пак нещо:

    За безплатните гоблени в <TITLE> разбрах какво правят там (макар, че как точно тези мечета са гоблени ще си оставя за после да мисля)... но сега мн настоявам за 'Гоблени Вилерови' да разбера какво прави в <TITLE> - ей така - без да се заяждам - интересно ми е и ейй толкова малко любопитно.
    И простете късогледството ми - къде е Галерията?

  4. #49

    Подразбиране

    Гоблени Вилерови, означава че могат да се обсъждат, показват ушити и т.н.
    werty, надявам се това отговаря на въпроса ти? Дори това твое мнение ме подсети, че трябва да включим още някои неща в <TITLE>, но първо трябва да ги обмислим с колегите.

    Относно галерията: както сме споменали в по-стари теми е в процес на изграждане, още в началото сме замислили да направим галериии към форума затова сме го сложили в заглавието на форума, но за съжаление малко бавно стават нещата, за което молим да ни извините и затова ще го махнем временно докато завършим работата си по тях щом като този факт пречи на някой.
    И ей така - без да се заяждам ще благодаря на werty за направените забележки досега.
    Благодаря ти werty!
    :wink:

  5. #50

    Подразбиране

    ... изобщо не съм ... задоволена от отговора...
    ... А гоблени на Фервако, Рико Дизайн, Магот, Ланарте могат ли да се обсъждат и показват? А копия на Вилеровите гоблени могат ли да се обсъждат, защото то общо взето.. така де..
    ... Безплатни гоблени не намерих определено.. иначе схеми - доста.. Но пък те не били основната цел на форума.. Пък посетителите само от това се интересували и скучно било станало.. Странно. Аз ако търся схема, намеря я и започна да бродирам - ще намеря сайта ви за полезен, а не за скучен..
    ... ама темите се обсъждали само от 5 човека, а другите само "дай ми" "пратих ти" пишели - явно повечето са тук заради това.. като искате форум:
    ... тогава защо 'форуми' е най-накрая?
    ... така де - посетителите си влизат, търсейки си Вилеровите гоблени (а то няма), безплатните гоблени (и такива няма) и схемите (това го има, ама то благодарение пак на потребителите), а форума ги интересува до толкова, доколкото схемите са някъде из постовете. Ако не намерят това, което търсят - си питат за него...
    ... та нищо чудно защо се е получило това, което се е получило.
    ... и дали допълнителни модератори ще успеят да оправят това - хм :?

    И имам забележки/предложения към форума - да ме упътите къде да ги постна, че тук трудно се ориентирам сред толкова секции, подсекции и правила.

  6. #51

    Подразбиране

    Werty, разбира се, че гоблени на Фервако, Рико Дизайн, Магот, Ланарте, Thomas Kinkade и други могат да се обсъждат. Това е форум, а както знаем всички във форумите се обсъждат най различни неща. След като не си намерила безплатни гоблени, значи има два варианта:
    1) Не си търсила достатъчно в темите на форума
    2) Никой от участниците не е споменал за такива
    Всеки посетител има собствени интереси, някои посещават форума за пиратските схеми, други за да споделят опит, на трети атмосферата им е приятна... на някои им е скучно, на други – интересно. Не сме задържали никого на сила тук! Колко хора обсъждат темите не зависи само от нас.
    За Вилерови гоблени има написани най-малко три теми. Безплатни гоблени също има! Кое къде е, какво и кога е писано във форума, може много лесно да се разбере, чрез полезната функция “ТЪРСЕНЕ”, препоръчвам ти да я използваш по-често.
    Не се притеснявай за модераторите, вярваме че ще се справят, още повече с подкрепата на другите участници във форума.
    Правила има в почти всеки форум, защото ако ги няма настъпва хаос, а хаоса не е хубаво нещо (представи си, че шиеш гоблен по схема правена на PC Stitch или Pattern Maker :wink. Също така ще ми е интересно да разбера какво целиш с предните си мнения. Предполагам и на другите участници във форума им е интересна тази тема.

    Забележки и предложения към форума можеш да напишеш в отделна тема тук:
    http://www.goblenite.com/phpBB/viewforum.php?f=6
    Или да ни изпратиш e-mail на : info@goblenite.com

    Стараем се да отговаряме на всяко едно запитване, не само от теб, но и от останалите участници във форума. Досега не сме отказали на никого, няма и да го направим! Благодаря за вниманието.

    С най-добри пожелания,
    Екипът на Гоблените.com

  7. #52

    Подразбиране

    Здравей и от мен werty,

    По-старите потребители сигурно си спомнят първото заглавие на форума - "Гоблените.com - форуми - всичко за вашето хоби". Те му се радваха няколко месеца, след което беше сменено с цел.
    Благодарение на добре подбраните думи в новото заглавие както и на други фактори нашият форум заема челни места в търсещите машини в интернет ( http://www.google.com/ , http://www.yahoo.com/ и ... ). Фразите по-които е оптимизиран сайта са: гоблени вилерови, безплатни гоблени, гоблени схеми, гоблени форуми, гоблени информация. Наложи се да предприемем това действие, за да могат повече хора да узнаят за този форум.
    Оптимизирането на сайт за търсещите машини е цяла наука, с която нямам намерение да обременявам потребителите във форума.

    Поздрави,
    Администратора на Гоблените.com

  8. #53

    Подразбиране

    dinko, 10x - за искреността. То ясно де.. но лично на мен етичността ми се губи, но няма да подхващам тази тема.

    flame - "безплатни гоблени" няма - просто се замисли какво значи. Има схеми. "Вилерови гоблени" също няма - има теми и схеми. Като човек, търсещ да си закупи гоблен, дали на Вилер или на някои от българските комплектовачи, в този форум няма това, което бих търсила. Чак и цел да си дефинирам в мненията ли? Написаното е повлияно от предните постове в тази тема.

  9. #54

    Подразбиране

    Огромния проблем със заглавието на форума е решен!
    Други забележки имате ли?

  10. #55

    Подразбиране

    Да, но вече бях информирана къде да си дам предложенията

  11. #56

    Подразбиране

    Werty, и аз като теб до сега не четох тази тема.
    Мисля, че на всички е ясно, че раздела Безплатни схеми в този форум е за пиратски копия на известни и не до там известни гоблени. И всъщност тук, в по-голямата си част, се разменят линкове, към други подобни сайтове, където свободно и без коментар се предлагат схеми. Всеки рано или късно стига до тях. Безплатни схеми все пак има, например всеки дизайнер предлага в сайта си известно количество безплатни схеми, такива са сайтовете на Солария, EMS (http://www.cross-stitch-board.com/index.php ) и много други...
    Напълно си права да говориш за етичността, но има още нещо - според мен повечето от тези, които искат схеми (в това число и аз) ги е обхванала някаква мания, да имат схеми... да им се любуват, да си мечтаят как ще ги ушият, а накрая все пак отиват в магазина и си купуват готовата комплектовка. Или най-малкото конците (това вече го бях писала в един друг спор, в друг форум, Astrelaan сигурно си спомня). Така че едва ли има някой толкова ощетен.
    Ролята на модератор тук я виждам единствено в изтриване на съобщения, които не са по темите... затова покрепям организаторите, да няма групи и касти, иначе ще изгубят посетителите си. Аз например не мога да посещавам и да пиша често, по тоя начин често губя нишката на спора или диалога, но се старя от време на време да следя какво става тук, защото ми е интересно да споделям с хора, които имат същото хоби като мен.

    Всъщност не знам защо се намесих... може би защото не обичам ограниченията. Макар че съм сигурна - предложените за модератори не биха навредили на форума )

    Дано съм написала постинга си разбрано....
    Поздрави )

  12. #57

    Подразбиране

    Ах, Vanina, за една др етичност си говоря аз с администраторите и тя касае точно тях - те си знаят.

    Иначе и аз съм за свободното движение на схеми и легенди - да не взема да бъда грешно разбрана, че аман вече :+) Нито искам да спирам схемооборота, нито да му преча. С удоволствие се включвам в него, когато мога. Линко-обменът също е мн полезен - поне за мен.

    И обсъждането на теми ми е интересно...

    Та,
    Администраторите да си администрират, а модераторите - да си моделират; поребителите ще си потребяват, ако другите две групи не им пречат и всички ще са доволни и щастливи

  13. #58

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от werty
    Администраторите да си администрират, а модераторите - да си моделират; поребителите ще си потребяват, ако другите две групи не им пречат и всички ще са доволни и щастливи
    Тъй де, и аз това исках да кажа, ама може би не съм успяла да се изразя точно :р

    Я, да видим сега, така ли се слагат цитати?!?!

  14. #59

    Подразбиране

    чак сега прочетох тази тема и гледам че бая писане и паднало...

    ето едно мое предложение...вижте как е по другите форуми...лично аз съм против жълти,червени,пембяни и всякакъв друг вид картончета,защото това може само да доведе до още проблеми ...решението е warn и ban при некоректно поведение от страна на някой потребител,поне за мен...но не съм сигурна дали опциите ги има само при платени скриптове... :? иначе в един друг форум,в който влизах преди време положението беше следното имаше си степени пак както преди(начинаещ,напреднал и т.н. ...),но и модераторите се деляха на добри и лоши т.е. на един лош,който се занимава основно с поправянето на постовете,банване,урване,макар,че и другите имаха такива права...да не говорим,че някои от потребителите на форума пускат по 50 поста в една тема и във всеки пост има само една картинка?! повечето май дори не са чували за "Промени" в горния десен ъгъл на всеки пост ,за да не се прави калабалък,трябва да се знае,че може да се слагат по две картинки...лошия модератор прави точно това(освен че също помага и т.н.) просто той прави забележка на някой,показва му кое от къде се прави и така...а не приятеля ми да влезе преди няколко дни и да каже "мале мале,на тия им трябва един хубав модератор,да им сложи уарн да се научат малко..." това се отнасяше относно спаменето,вече ми писна да видя една тема и после 4 страници основно - браво,супер,браво,супер...знаем че са супер,който иска да ги получи - ЛС и това е...поне за мен това е най-приемливото...просто темите трябва да станат малко по-изчистени...

    едва ли някой ще си направи труда да прочете целия този дъъълъг пост,но все пак се почувствах длъжна да си кажа мнението :wink:

    надявам се,че никой не се е обидил,защото определено не е това целта ми...

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    sweety. благодаря ти за мнението.
    Бъди сигурна, че целият ти пост е прочетен.

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •