Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 84
  1. #61

    Подразбиране

    Та какво стана в крайна сметка?Групите все пак останаха.Честно да ви кажа аз не искам да съм майсторАко обичате махнете това нелепо определение под ника ми.Нали именно с тази тема ни уведомявахте ,че премахвате групите-т.е разделението на членовете на форума.

  2. #62

    Подразбиране

    Стига сега! Я как заинтригуващо звучи: МАЙСТОР АСТРЕЛААН!
    (Не знам как е точно името ти: при мен комбинацията от двойно "А" се чете "О". Това не е въпрос.)

    Е, точно за тези титли може да се поспори, но на мен, признавам, ми е интересно под ника на всеки да виждам и информация за регистрацията и броя постинги.

  3. #63

    Подразбиране

    нелка,това дето ти искаш да видиш по нечий ник и аз държа да го видяНе става въпрос за тези детайли,а за това,че именно в тази тема ни уведомяваха,че премахват групите,а всъщност всичко си е по старому.И ако все пак са запазени групите държа да знам кои са титлите така да го нарека
    начинаещ,майстор и какво по-нагоре?Поне да знам има ли нещо над мен или е само синьо небе,прохлада и повече видимост към мравките долу)

  4. #64

    Подразбиране

    Аз направих асоциация с един друг клуб, където няма директна информация относно активността на съответния ник.

    Иначе виждам и аз две свободни клетки пред/след моя "майстор" и се чудя в какво ли ще се превърна някой ден?


    Това за групите не ми е твърде ясно: ако го е имало, е било преди аз да попадна в клуба и...
    Спирам, защото всичко останало би било само безпочвени разсъждения. :?

  5. #65

    Подразбиране

    Ако не сте на ясно с понятието "група" в менюто горе има линк "Въпроси/Отговори".
    За да не търсите къде точно пише за групите, можете да кликните тук: http://www.goblenite.com/phpBB/faq.php#30

    Това под аватарите ви са рангове и нямат нищо общо с групите. След "майстор" следва "професионалист". А кой ли е последния ранг :wink:

    Надявам се да съм Ви бил полезен

    Лека вечер,
    Екипът на Гоблените.com

  6. #66

    Подразбиране

    собственик на фирма вероятно е последния

  7. #67

    Подразбиране

    Във форума в момента няма специални групи а ранговете са направени за разнообразие и забавление :wink:

  8. #68

    Подразбиране

    а как се става професионалист бихте ли ми казали?Знаете,събирам професионални дипломи

  9. #69

    Подразбиране

    Динко,

    Благодяря за препратката към информацията.
    На теотия ми е ясно, но никога не съм участвала в подобна система и не знам как функционора в действителност.
    Засега обществото такова, каквото е тук, ми харесва и ми е приятно да съм част от него.

    Леки почивни дни!



    На Астрелаан- честита нова титла!

    ....................................

  10. #70

    Подразбиране

    Нелка,добре ,че ме осведоми за отитляването
    Благодаря ви много-за мен това е изключително отличие.

  11. #71

  12. #72

    Подразбиране

    Поздрав и от мен за новата титла.

  13. #73

    Подразбиране

    :twisted: Ех, а аз тъкмо смятах да питам Астрелаан нещо за фигурката с цигарата, а тя взе че се префасонира в Шерлок Холмс.
    Сега каквото и да я питам ,тя все ще ми отговори: "Елементарно, Уотсън, защо ми задаваш глупави въпроси?"...

  14. #74

    Подразбиране

    Ееее Нелка това направо ме разби , ама съм се смяла сума ти време в къщи помислиха че съм дала отклонение хахахаха, въпреки че не е далеч от истината :wink:

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Старата ми иконка не отгоряше на новото ми амплоа.Нелогично е да пропагандирам против тютюнопушенето-сега ,когато се уча как да си натъпча лулата.
    Надявам се титлата детектив -любител да я оправдая.Имам предвид втората част
    Благодаря ви за поздравленията.
    И Нелка,не се притеснявай да ми задаваш въпроси.Най-вероятно ще ти кажа "Елементарно,Нелка!"И ще ти посоча кой е крадеца

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •