Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 84 от 84
  1. #76

    Подразбиране

    Не ща нищо да знам за крадеца, кажи ми Милито защо се смее!!!!


    Цигарата ти засега няма да я закачам, обаче
    като измисля някой глупав въпрос за лулата, ще ти задам него!
    Аз казах!


  2. #77

    Подразбиране

    Елементарно,Нелка!
    Тя сама ти отговаря-дала е отклонение.На север от мен и на юг от теб.Смеейки се ,създава вибрации чрез която се опитва да възвърне точката си на равновесие

  3. #78

  4. #79

    Подразбиране

    Ех момичета просто сте страхотни , да станеш сутринта и денят ти да тръгне със усмивка - супер е . Astrelaan имаш една почерпка от съпруга ми за поставената точна диагноза :wink:

  5. #80

    Подразбиране здравей

    Хей тук станало доста интересно. Имам въпрос кой ще черпи заради новите титли
    Кой и къде е крадеца :wink: Какво е откраднал не е интересно
    Всичко се случва само един път в живота
    http://snimka.bg/album.php?album_id=2903

  6. #81

    Подразбиране

    Какви нови титлИ??? - Една е тя, която се устрои, и това е Г-жа Холмс , ние- пак на опашката.

    А пък на теб пък какви титли още ти трябват, бе Таня?- Ами я виж колко си ги наредила в профила си, ауууу. Теб и НЕлюбител да те произведат, няма къде да си го напишеш.

  7. #82

    Подразбиране

    Astrelaan,хубав и интересен аватар
    За титлата под него просто нямам думи................
    Да ти е честита,че и единствена при това.

  8. #83

    Подразбиране


    Astrelaan,
    Честита нова ТИТЛА
    А колкото до извода за състоянието на Milly ще ви светна как Astrelaan е разсъждавала:
    "Повечето хора, ако им опишеш верига от определени събития, ще ти кажат какъв ще е резултатът. Те свързват мислено отделните събития и стигат до определени изводи за онова, което ще последва. Ала съвсем малко са хората (като Astrelaan ), които, ако им дадеш някакъв резултат, са в състояние да проследят мислено стъпките, през които се е минало, докато се стигне до този резултат. Именно тази способност е качеството, което аз наричам разсъждаване в обратен ред или аналитично мислене." (Шерлок Холмс към д-р Уотсън в "Етюд в червено" от Артър Конан Дойл)

    Още веднъж: ЧЕСТИТО ASTRELAAN !!! Продължавай да ни радваш в същия дух със схемички, които да ни изкушават! Благодаря, че те има! :wink:



    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  9. #84

    Подразбиране

    Реклама:
    Astrelaan , 4estito i ot men E sega ve4e tryabva da po4erpi6 s nyakoya i druga shemi4ka kakvo 6te kaje6 a ima6 li ne6to pod rika ti vinagi ima6 s kakvo da ni poradva6 i dobre e 4e te ima
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •