Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 84
  1. #1

    Подразбиране За групите ...

    Здравейте на всички,
    Уведомяваме Ви, че премахваме групите във форума
    за да бъдат всички равноправни.

    Поздрави,
    Екипът на Гоблените.com

  2. #2

    Подразбиране

    Aз в един пост се обявих срещу групите но явно не съм бил много прав. Като чета през последните десетина дена ми те постовете само в "Безплатни гоблени"
    и фрази от сорта "дай", "изпрати" и това е. Интересните теми се затриха и съм сигурен че по новите потребители не са ги и чели а какво остава да дадат мнение и да си говорим за нещо по различно от авантата.
    Предложението ми към управата е да има групи. Мисля че и други хора мислят като мен.

    П.П.
    Извинявам се за нахалството си но просто според мен безплатните схеми не са най-важното нещо

  3. #3

    Подразбиране

    Аз смятам да поддържа това. Последно време стана по-скучно в този форум, темите се пишат предимно за искане на схеми и много нови хора се регистрират колкото да поискат нещо и после не участват въобще. Схеми колкото щеш по Интернет. Не знам дали групите са идеалното решение за поддържане на едно по-високо ниво, но според мен трябва да има начин да се насърчават за участие хората които посещават за да бъдат част от някаква общност, а не само да виждат този форум като схемо-разменен пазар...

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте,
    И ние забелязахме напоследък, че повечето постове "за съжаление са" с тематика "размяна на схеми".
    Jovany, мислим че повечето потребители не разбират същността на групите. Групите всъщност са общност от потребители с права по-големи от тези на обикновените регистрирани потребители с по-малка активност и мнения. Примерно ако направим група “Гобленари”, хората включени в тази група ще имат права да пишат в специална секция във форума (в момента няма създадена такава, всички секции са достъпни за всички наши потребители)

    Размяната на схеми е неизбежна. Не може да ограничим потребителите. Може би и на вас ви се налага понякога. За целта мислим да направим нов форум "Схемо-разменница" или нещо такова. Може и Вие да дадете предложение .Довечера ще се съберем с екипа на маса в една кръчма и ще обсъдим темата.
    :wink:

    Най-неприятното в момента е, че потребителите не правят нова тема във форума а пишат върху стари такива. Затова се получава това натрупване на мнения и не прегледност на форума.

    Молим ВСИЧКИ потребители, когато показват НОВИ гоблени, задават НОВИ въпроси, споделят НОВА информация и т.н. да правят НОВА тема в съответната секция.

    Пример: Когато публикувате линк към схема направете НОВА тема, вместо да пишете върху стари мнения отнасящи се за друга схема.
    Ако спазваме това правило, всички качени схеми качени като нови теми ще бъдат лесно откриваеми от всички потребители.

    По този начин ще се избегне тази разхвърляност и форума ще стане още по приятен за всички нас.

    Ако имате предложения към нас, моля споделете ги в тази тема.

    Благодарим Ви че споделяте мнението си с нас и ни помагате да направим това място полезно и приятно за всички нас.

    Екипът на Гоблените.com

  5. #5

    Подразбиране

    А не може ли да си пращаме лично съобщение когато искаме дадена схема поне аз така правя.

  6. #6

    Подразбиране

    Мисълта ми не беше да пишем на различни места.
    Или по някакъв начин да се ограничи размяната на схеми знам че не е възможно.
    Може да се направи следното примерно всеки потребител да има достъп до "Безплатни гоблени" след като има примерно 50 поста в форума или нещо от този сорт.
    Защото има много хора с по 2 до 5 поста свързани само с това че не могат да отворят нещо или не могат нещо да изтеглят а има и такива които даже не си и правят труд да се регистрират.
    Пиша ги всички тези неща защото гледам че започва да убягва първоначалната идея на форума който всички обичаме.
    Целта ми не е да обидя някой. Извинявам се ако има някой засегнат. Просто изкам форума да си остане едно приятно място за дискусии. А не всеки да влиза само заради схеми и да се губи диалога.

  7. #7

    Подразбиране



    Niamam dumi. Prav si Jovany :?

  8. #8

    Подразбиране

    Jovany мислиш ли 50 пъти "Браво" написано във форума, че може да ти осигури превилегия?
    Лично аз нямам отношение към разделянето на групи. Ако част от форума бъде достъпен само за определен кръг - добре, но какво толкова ценно ще има там което не може да бъде намерено другаде. По всяка вероятност ще намалеят потребителите.

  9. #9

    Подразбиране

    За какви привилегии говориш, някой да си каже мнението? Е, ти също си го казваш, нали.

    Какви потребители биха намалели...ами тези за които има думичка "troll".

  10. #10

    Подразбиране

    Значи първо не мисля че нещо би ми осигурило каквато и да е привилегия защото много от нещата не знам дали знаеш аз съм ги постнал и просто няма какво да тегля от там. Второ няма ценно верно ми тогава за какво тъпчем една тема с безмислени глуости а интересните теми са на заден план или някой си води монолог там. А потребителите с сигурност няма да намалеят даже ще им е по интересно а не да издърпат каквото им трябва и после да ги няма. И къде е диалога, обмяната на информация и другите интересни неща а.......Защото аз си мисля че форума е предимно за това. А не е някаква безсмислена free зона......

  11. #11

    Подразбиране

    Тогава какъв е смисъла да има групи?

  12. #12

    Подразбиране

    Aз съм споменал какво мисля защо и какъв е смисъла от предложението ми

  13. #13

    Подразбиране

    всеки за пръв път отворил този сайт,остава с впечатление,че предназначението на форумите тук е най-вече ,за да намери схеми на гоблени-безплатни.И е прав да мисли така,защото в заглавната лента на браузъра чете:Гоблени Вилерови,безплатни гоблени,схеми,информация,галерия,форуми.
    може би създателите на сайта е добре да поправят <TITLE>
    Аз така или иначе даже и не знаех,че има групи тук ,нито ролята на такова групиране.Вярно е,че тук няма кой знае какъв диалог,но извинявайте,какво очаквате от бродиращите?Ами те нямат време за губене
    Определено не съм съгласна в секцията с безплатни схеми да имат достъп само "богоизбрани".Може би само регистрираните във форума е по-приемливо.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jovany
    Може да се направи следното примерно всеки потребител да има достъп до "Безплатни гоблени" след като има примерно 50 поста в форума или нещо от този сорт.
    Публикуването на схеми е личен избор.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Astrelaan, под БЕЗПЛАТЕН ГОБЛЕН определно нямаме предвид
    Сканиран оригинал и качен на някой сървър за free download.

    В интернет е пълно с наистина безплатни схеми.
    Не искаме обаче да ограничаваме потребителите на
    форума по какъвто и да е начин,
    така че няма да променим <TITLE> на форума поне засега.

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •