Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 84
  1. #16

    Подразбиране

    с цялото ми уважение,дефинирайте тогава понятието ви за Безплатен гоблен.Знам ,че форума е ваш и тук вие създавате законите

  2. #17

    Подразбиране

    Уха какъв спор се е заформил тук :? Не знам какво да кажа - само това че никога не съм отказала да пратя схема която имам на който и да е било, но вече на няколко пъти искам схема и ситуацията и доста неприятна- просто глас във пустиня, няма дори отговор че не може да помогне. Jovany е доста прав до известна степен - някой влиза дърпа и иска схеми, а след това изчезва. Със Astrelaan също съм съгласна не смятам че сред нас има такива "богоизбрани". Влизам тук със огромно удоволствие и искренно се надявам да продължава да е така.

  3. #18

    Подразбиране

    Здравей отново Astrelaan,
    можеби тази тема ще отговори на въпроса ти:
    http://goblenite.com/phpBB/viewtopic.php?t=73

    Схемите, които съм публикувал във форума са напълно безплатни за download,
    и са изработка на © Donna Vermillion Giampa (vsccs.com)
    Между другото, харесва ми аватара ти.
    :wink:

  4. #19

    Подразбиране

    Аз също влизам с удоволствие в форума и ми е много приятно ако мога с нещо да съм полезна пък макар и малко.Досега си приказвахме броени на пръсти хора другите явно обичат само да четат нека ние да си продължаве по стария начин пък тия които не искат да не се включват в нашите разговори ,важно е да ни е приятно както беше досега.

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nana
    Цитат Първоначално написано от Jovany
    Може да се направи следното примерно всеки потребител да има достъп до "Безплатни гоблени" след като има примерно 50 поста в форума или нещо от този сорт.
    Публикуването на схеми е личен избор.
    Да така е лично аз бих напълнил 2GB с схеми и да ви дам линк само да НЕ ПРЕВРЪЩАМЕ форума в битак

  6. #21

    Подразбиране

    От снощи следя този спор и може би нямаше да взема думата, защото не съм най- компетентната,но ме подразниха някои неща.Първо - защо да не кажеш БРАВО на красиво ушит гоблен, не мисля, че това ми носи някаква привилегия.Второ - май спора го започват хора които водят подобни и в други форуми.И трето - за безплатните гоблени - вярно е че навсякъде има безплатни схеми, но пък който не иска няма да ги споделя с другите.Лично на мен ТУК най ми хареса, защото мога да задам въпрос и да получа точен отговор.Май наистина стана монолог,но.....Jovany, Milli, Veni-3000, Reny,flame давайте смело напред, от вас наистина човек може много да научи.
    ..::Gobelin World::..

  7. #22

    Подразбиране

    И аз като Strais мисля, че няма нужда от тези спорове. Според мен е достатъчно това, че целият форум е разделен на различни теми и заради това няма нужда от друго делене на групи. Всеки си има предпочитания и може да влиза само в темите, които го интересуват.

  8. #23

    Подразбиране

    Мисля,че именно и поради причината да се създава спор са създадени и форумите.Както знаете в резултат на много спорове се е стигало до истината.Не винаги моята,просто до истината.
    Аз обичам да споря,когато искам да се изяснят някои неясни неща.
    Да кажеш браво на ушит гоблен-бил той красив или не чак толкова е чудесно.Но ,ако има групи и влизането им във виповата се определя от броя на постовете,то тогава наистина бравото не знам как ще се класифицира.Но така или иначе е излишно да спорим за това тъй като домакините ни са решили да няма разделениеИ аз ги подкрепям ,ако някой не е разбрал.
    Единствено исках да се дефинира понятието им за Безплатен гоблен.И те ми отговориха за което им благодаря.
    Надявам се отговора им е задоволил и тези ,които просто следят споровете

  9. #24

    Подразбиране

    Тук наистина станало горещо И аз реших да изразя моето скромно мнение.И на мен ми направи впечатление, че напоследък се регистрират много хора /всеки ден нови/,а повече не се чува за тях.Затова и писах на едно място ,че по-активните липсват когато се изгубят за известно време.А това че някои теми веднъж пуснати не се поглеждат повече съм се убедила.Що се отнася за безплатните схеми знам че ограничения не могат да се налагат, но наистина стана едно дай -вземи-благодаря и.........чао.Поне да не се регистрират хора които смятат че ще посетят сайта веднъж-дваж за някоя схемичка и толкова.Като погледнеш 250 потребители все регистрирани, а мения на десетина.Е, това е от мен.Засега.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  10. #25

    Подразбиране

    След събранието на екипа ни снощи, разгорещени спорове, изслушване на мнения, и дискутиране на различни възможности стигнахме до следните изводи и решения:

    1. Съвсем официално каним за модератори на форума Jovany, Renny и mylli да помагат за развитието на форума и да се грижат за различни секции от него. Надяваме се че ще приемете поканата ни.

    2. Ако някой потребител има предложения или забележки към оформлението на форума или към нас предпочитаме да ни изпрати "Лично съобщение" или да публикува въпроса си във форума "Въпроси и отговори" в нова тема където да се обсъждат нещата. Всичко което правим тук го правим с удоволствие и напълно безплатно, така че не може да твърдим, че всичко е идеално.

    3. Мислихме и за жълти и червени картони, ако си спомняте вече имаме един изгонен потребител - "Ерик Форестър", но не мислим, че е подходяща практика. Нека да не стигаме до крайности. Разчитаме на Вашата коректност и възпитание.

    4. Мислим да направим лека профилактика на форума, това означава да изтрием някои от най-старите постове, примерно от преди 7-8 месеца, и да пре-организираме темите с цел прегледност на форума. Ако не сте съгласни разбира се няма да го направим.

    5. Край на споровете! Разделение на групи няма да има и това е финалното ни решение. Всички потребители във форума ще са с равни права. Администраторите и модераторите на форума ще се грижат за приятното излъчване на форума.

    6. Astrellan, можеби другите форуми са за водене на спорове, но не и този!

    Ако има недоволни, нека кажат - ще се постараем да намерим компромисно решение.

  11. #26

    Подразбиране

    1.Да им е честито
    2.Аз забележки към домакините нямам.Знам каква досада е да поддържат този форум.И удоволствие,разбира се,но...толкова е уморително
    3.Защо е изгонен този потребител?
    4.тук коментар нямам
    5.Край на споровете касаещи темата,нали?

  12. #27

    Подразбиране

    Шестата точка ми е убягнала.
    Да разбирам ли ,че присъствието ми във вашия форум е нежелано?

  13. #28

    Подразбиране

    Катото заключение изкам да кажа само че умишлено пуснах предложението като пост а не като ЛС. Защото не изках някой да помисли че действам зад гърба му или както вече се спомена да извличам лична полза. Идеята беше да има прозрачност. Извинявам се ако съм причинил неприятности.

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Astrelaan
    Шестата точка ми е убягнала.
    Да разбирам ли ,че присъствието ми във вашия форум е нежелано?
    Няма такова нещо,
    не разбирай нещата погрешно!
    Добре дошла при нас.
    :wink:

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    xx

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •