Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 84
  1. #31

    Подразбиране Zdraveite!

    искам да попитам всички, които дискутираха по тая тема, защо чак сега се сетихте да отговаряте по тая тема три месеца след като е пусната, или да си чешите езиците само Аз мисля че по дадена тема трябва да се говори веднага, а не като минат 3-4-5- и т.н. месеца. Не е ли така?

  2. #32

    Подразбиране

    В никакъв случай не мисля че си създал неприятности (лично мнение). Ти просто даде гласност на това което виждаме напоследък че става във форума. Най-искренно се надявам тази тема да бъде прочетена от всички ...........а не само от малцината който пишем редовно.

  3. #33

    Подразбиране

    Искрено се извинявам, не исках никого да засегна.Но да уточня - когато аз се регистрирах тъй наречените групи вече ги нямаше и не зная за какво разделение става дума.А за ''чешенето на езиците'' не е много точно...И все пак мисля ,че човек трябва да отговаря на дадена тема само когато има какво да каже/ това е мое мнение/.Съгласна съм с решенията на организаторите и край на споровете....да хващаме иглите....
    ..::Gobelin World::..

  4. #34

    Подразбиране

    Здравейте всички.

    Искам да кажа, че откакто открих този форум не минава ден без да го посетя. Тук намерих съмишленици, които споделят интересите ми към гоблените.
    Не пиша толкова често както другите, защото не се смятам за достатъчно компетентна (бродирам гоблени от няколко месеца), но ми е много приятно сред вас. За мен форума не е просто място където можеш да получиш някоя схема (от магазините можем да си закупим всеки гоблен който си изберем) тук е мястото да споделяме опита си и по този начин да си помагаме.
    На мен също ми маправи впечатление че има много регистрирани потребители, които не са написали и едно мнение - а нали за това е създаден форума.

    БЛАГОДАРЯ на организаторите за това че са създали този форум!

  5. #35

    Подразбиране

    Радвам се, че е взето решение относно групите и спора е приключен. Поднасям извиненията си на всички, които са се почувствали засегнати от думите ми. Не съм имала за цел да обидя някого. По ред причини рядко пиша във форума, но пък чета почти всичко написано от другите.

  6. #36

    Подразбиране

    благодаря ти Нелка
    Благодаря и на домакините ,обещавам да не влизам в дома им с мръсни обувки)
    Имам молба,не ми забранявайте само да споря.Така или иначе да бродирам не мога

  7. #37

    Подразбиране

    Споровете са РАЗРЕШЕНИ.
    Заяждане, кавги и всякакъв вид грубо отношение не се толерират!

    Astrelaan, надявам се че си прочела, правилата на форума:
    http://goblenite.com/phpBB/viewtopic.php?t=2

    :wink:

  8. #38

    Подразбиране

    :? :? Astrelaan последното ти изказване ме учуди и то много. Аз съм останала със впечатление че бродираш..........

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Astrelaan
    благодаря ти Нелка
    Благодаря и на домакините ,обещавам да не влизам в дома им с мръсни обувки)
    Имам молба,не ми забранявайте само да споря.Така или иначе да бродирам не мога
    Извинявам се за личня въпрос но какво ти е толкова интересно тук тогава.
    Пък ако си тук да провеждаш пропаганда против тютюно пушенето да знаеш няма да откажа цигарите.

    Отказал съм бягането защото ми пречи на пушенето

  10. #40

    Подразбиране

    Astrelaan,
    аз също съм много учудена от това изказване, защото като четях какво си писала, останах с впечатлението,че поне от 10 години шиеш..../и май не ти остава нищо друго освен да се научиш/ ....А от къде това желание да събираш схеми
    ..::Gobelin World::..

  11. #41
    Активност
    с. Приселци обл. Варна
     
    10 Мнения
     

    Подразбиране

    Аз също съм от участниците на форума, започнали от темата за безплатни гоблени, но след като изтеглих това, което ми трябваше, започнах да чета и да отговарям и по други теми. Вече почти не посещавам темата за безплатните гоблени. Искам да кажа, че не може да се съди новорегистрирания по това, в коя тема е участвал за първи път. Това е скромното ми мнение.

  12. #42

    Подразбиране

    Аз също искам да изкажа моето мнение по темата.От скоро съм в този форум но не мисля че повечето хора са тук само заради безплатните схеми.Има достатачно много фирми които предлагат гоблени с много добро качество направо комплектовани.В темите не съм се включвала защото не съм ги разгледала всичките,а и не мога да давам съвети защото се занимавам от скоро с гобленарство и сьс сигурност знам по-малко от вас.Искам да кажа и за галериата с вашите изложени гоблени-те са наистина великолепни и това го знае всеки от нас.Има ли смисьл темата да се пълни само с [великолепно е;чудесно е;прекрасно е;и т.н .]Имам и един въпрос:в този форум позволено ли е да се коментират други теми освен бродерията и ако е позволено защто вие които сте тук от толкова много време и съдите новите не правите такива.
    С мнението си не искам да обидя никого, напротив аз се възхищавам на всеки от вас за постигнатото ,защото знам че това се постига с много труд и усилия.Надявам се да ме приемете вьв вашия/нашия форум.Желая успех на всички.

  13. #43

    Подразбиране

    Да бродирам не мога.Това не значи,че не сум пробвала.Имам ушит цял целиничък гобленИнтересувам се от гоблени от година някъде,може би и по-малко.
    Колекционирам много неща,музика,филми,книги ,защо не и гоблени.
    Влизам тук не за да се заяждам,а за да помогна.Не ми харесва да имам неща,които да не мога да споделя с някой ,който ги търси.Знам доста за гоблените,но само на теория и избягвам да давам съвети
    Правилата ги прочетох едва вчера,заради точка 6.
    Не мисля,че сум нарушила някое от тях,но тъй като конкретизирате името ми кажете все пак къде правя фаул.Добре ще е наистина да въведете картоните
    Нямам нищо против пушачите,аз също съм пушила и ми харесва аромата на току- що запалена цигара.Мразя дъха на пушач след 8 часов работен ден
    Но това е личен избор и не съм тръгнала да агитирам никого.Аватарчето обаче ми харесва
    Доста обширен отговор и дано не съм досадила,но имаше и доста въпроси и чуденки

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dalia
    ...Имам и един въпрос:в този форум позволено ли е да се коментират други теми освен бродерията...
    Разбира се, че е позволено...

  15. #45

    Подразбиране за групите

    Реклама:
    Аз не се чуствам толкова компетентна , защото шия от не отдавна.Всъщност много се запалих от както ви открих и чета всеки ден новостите във форума. Съгласете се, че те бяха само в групата Безплатни . Нямям възмажност да прикачвам схеми и по тази причина не съм се включвала много често. Въпреки това ми е много приятно да бъда сред Вас във Вашият и Мой форум.

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •