Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 26
  1. #1

    Подразбиране шили ли сте гоблен според рамката

    момичета, от два дни не ми дават мира едни рамки, които са много нетипични
    с различни цветове 2 по две страните са: в зелено и светло сиво,
    в синьо и бяло, червено и сиво, в оранж и бяло и имат паспарту като от едната страна паспартуто е на диагонали в съответния цвят ( синьо, червено и т.н. а другите страни са бели).
    Много са подходящи за серията на Vervaco ( маковото поле, Тоскана, Гърция, Венеция) и ми се върти из главата следната идея- Да си купя рамките, защото тази серия ще я ушия ( независимо кога ). В представите ми в тези разноцветни рамки гоблените ще паснат много добре.
    Проблема е, че различните гоблени са с разлика в бодовете на ширина от по 10-25 бода и ще трябва да шия на различни акаунти панама.
    Какво бихте ме посъветвали. Дали не е много щура идеята ми
    Съжалявам че нямам снимка, но утре ще мина през магазина и ако не ме е изпреварил някой ще ги снимам и покажа.

    __________________

  2. #2

    Подразбиране

    с моите "способности" на художник Ви показвам за какво става въпрос.
    Ще се радвам ако някой даде мнението си.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Отивай утре и ги купи.Че аз след срещата си купих една розова рамчица и днес реших, че и друг гоблен може да сложа в такава/бяха в два цвята/.
    Да, ама не - бяха свършили.А на тезтяха имаше поне 20 от двата цвята.

  4. #4

    Подразбиране

    Според мен рамките ще паснат идеално на избраните от теб гоблени, а с размерити ще се справиш

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от hrisipisi Виж мнение
    Според мен рамките ще паснат идеално на избраните от теб гоблени, а с размерити ще се справиш
    Не се чуди а бягай да ги купиш рамките са много оригинални и са точно за тези гоблени

  6. #6

    Подразбиране

    Купувай без да мислиш!Много са оригинални.

  7. #7

    Подразбиране

    много Ви благодаря за мненията, момичета. На обед отивам и ги отнасям и петте

  8. #8

    Подразбиране

    Руже, явно не ти трябват повече мнения, че да се решиш да ги купиш, но нека и аз да си кажа ... много оригинално звучи по описанието, което си дала, и си заслужава наистина да ги купиш.

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране гоблен според рамката

    Здравейте, скоро си купих такава двулицева рамка - зелено и бледо сиво и в нея сложих "Момичето с коня " на Ланарте и стана разкошно. Сега нямам техническа възможност да ви я покажа, но по-късно ще се опитам. Не се чуди, а си ги купи. чаооо

  11. #11

    Подразбиране

    КУПИХ ГИ паспартуто е даже по хубаво от моето описание.
    Утре ще ги снимам и ще Ви ги покажа.
    За сега само рамките, леле това моето е голяма щуротия, ама аз съм си така, като си намотам нещо на кутрето и си умирам на ината да го направя

    Весели празници и ви благодаря за насърчителните мнения

  12. #12

    Подразбиране

    Страхотни ще станат пейзажите на Vervaco в тези рамки. Чак ти завиждам - благородно, разбира се! Може ли да споделиш с нас от какъв магазин си ги купила ? А за пейзажите, действително има разлика в размерите им. Особено се отличава от другите Италия - на ширина е почти като останалите, но е по-висок, така че ако шиеш и него, опитай се някак си да го намалиш.

  13. #13

    Подразбиране рамка

    Руже,
    Купувай рамките.Ще стане много красиво. И аз сега "работя" дъщерята да ушия едно сърце за рамка,която съм си харесала,ама дали ще ми се отвори парашута,че вече 5 са започнатите и недовършени гоблени
    Така виждах и картинките на Гокел с различни рамки имного ми хареса.

  14. #14

    Подразбиране

    С какви размери са?

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    В кой магазин ги набара тези красоти.


Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •