Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 18
  1. #1

    Подразбиране Гоблените на Ани и нейната майка

    Присъединявам се Аз и моята майка с нашите гоблени
    А това е първият ми гоблен - Котето музикант
    Моля да ме извините за качеството на снимките, но все още съм освен всичко и начинаещ фотограф
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране :)

    Продължавам със следващите по реда си на шиене
    Котка, Куче, Залез, Коне на водопой, Чудотворната икона...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране :)

    ето и още
    Арабско момиче, Мавританско момиче...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране :)

    И още Момичето на скалата, Вярност, Св. Ана(моята покровителка), Арабско момиче(втори път,макар и не изпрано и изгладено ), Сърце
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от anito_23 : 31.03.2009 в 22:46.

  5. #5

    Подразбиране :)

    Ето и последното,над което се трудя в момента - Сляпата козарка. До края на седмицата мисля да я довърша, защото вече ми писна от нея ( фона по-точно )
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране Гоблените на мама

    А сега да Ви запозная с галерията от гоблени на моето майче
    Като за начало започваме с първия й гоблен - Омагьосаният замък, след което продължаваме със Снежното градче, Пролет идва, Богородица, Мадоната с грозда...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от anito_23 : 31.03.2009 в 22:47.

  7. #7

    Подразбиране :):)

    ...Трите воденички, и последно-това, което шие в момента Мелница край реката
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране :)

    Момичета много благодаря на всички Ви за куража и за оценката на творбите ми. Това ме накара да покажа и последният си завършен гоблен преди да е сложен в рамка. Сега ще го покажа току-що изгладен,а пък след няколко дни ще Ви го покажа и в рамка,тъй като е даден и си го чакам с голямо неърпение
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правиш, а с миговете, които спират дъха ти

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте! Нека споделя с Вас и последната си творба до момента. Изключително много искам да благодаря на NIA !
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правиш, а с миговете, които спират дъха ти

  10. #10

    Подразбиране :)

    Ето така дългоочакваните ми гоблени вече са рамкирани. Топли, топли Ви ги показвам-дано да Ви харесат.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правиш, а с миговете, които спират дъха ти

  11. #11

    Подразбиране Молитва

    Ето малко по-реалистична снимка на Молитвата за дома
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правиш, а с миговете, които спират дъха ти

  12. #12

    Подразбиране

    Щастлива съм да Ви покажа, макар и вече да сте го видяли - една картичка, поздрав за една страхотна ЖЕНА по случай петдесет годишния й юбилей! Не я показах веднага, за да не издам тайната А ето я и нея
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правиш, а с миговете, които спират дъха ти

  13. #13

    Подразбиране

    Това гобленче го уших доста отдавна (по време на семестриално завършване и държавен изпит) но не беше минал през пране и гладене. Днес го обработих и сега го показвам в напълно готов вид за рамкиране. Показвам как изглежда не само лицето, а и гърба
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правиш, а с миговете, които спират дъха ти

  14. #14

    Подразбиране Исус чука на вратата

    Ето го готов така дългоочакваният Исус чука на вратата. Вече е изпран и изгладен и утре заедно с лебедчетата заминава за рамка.Показвам отново лицето и гърба
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от anito_23 : 19.02.2010 в 11:18.
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правиш, а с миговете, които спират дъха ти

  15. #15

    Подразбиране Исус чука на вратата и лебеди

    Реклама:
    Мили съфорумки нека Ви покажа най-новите ми творби вече в рамка. Предварително се извинявам за качеството на снимките
    Поздрави
    Редактирано от anito_23 : 30.01.2010 в 22:32.
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правиш, а с миговете, които спират дъха ти

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •