Показване на 1 до 15 от 393

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariq66 Виж мнение
    Помагайте момичета!Имам доста конци Ариадна, но са със стари номера искам да ги конвертирам в ДМЦ, но нещо съвсем се обърках. Не знам конверторите дето намерих в темата към стари или нови номера са?
    http://hankrum.info/konvertor/?p=2&izbor=5
    Редактирано от Vilito : 29.12.2013 в 22:11.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте дами,

    попаднаха ми доста чилета Anchor и понеже имам и доста Ариадна, има ли сравнителна таблица Anchor-Ariadna, защото не можах да открия, или трябва да минавам през DMC? Благодаря

  3. #3

    Подразбиране

    Заповядай:

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря. Anchor-а, който имам е Made in Pakistan, не знам още дали е хубав (на външен вид е добре де)

  5. #5

    Подразбиране

    Забравих да допълня,че в таблицата срещу празните номера на Анхор,означава,че няма аналог в Ариадна.И е възможно да няма 100%-во припокритие на нюансите.При правилен подбор,в готовия гоблен няма проблем.
    А няма нищо,че е пакистански.Предполагам,че е лицензен.
    Весели празници!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  6. #6

    Подразбиране

    Значи имаш програма само за гледане - Viewer.

    С нея няма да стане конвентирането. Качи схемата и ще ти я обърна в ДМС.............

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте, много ми трябва конвектор на koatc към dmc

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fartunta Виж мнение
    Здравейте, много ми трябва конвектор на koatc към dmc


    http://www.cyberstitchers.com/stitch...ion_calculator

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •