Страница 24 от 27 ПърваПърва ... 142223242526 ... ПоследенПоследен
Показване на 346 до 360 от 393
  1. #346

    Подразбиране

    Много ви моля ,някой да ми помогне .Къде да намеря таблица за преобразуване от риолис в дмц/ариадна,пупец/.
    Благодаря

  2. #347

    Подразбиране Нови и стари номера на Ариадна

    Помагайте момичета!Имам доста конци Ариадна, но са със стари номера искам да ги конвертирам в ДМЦ, но нещо съвсем се обърках. Не знам конверторите дето намерих в темата към стари или нови номера са?

  3. #348

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariq66 Виж мнение
    Помагайте момичета!Имам доста конци Ариадна, но са със стари номера искам да ги конвертирам в ДМЦ, но нещо съвсем се обърках. Не знам конверторите дето намерих в темата към стари или нови номера са?
    ariadna.JPGariadna1.JPG

  4. #349

    Подразбиране

    после използвам таблицата от coricamo.com

  5. #350

    Подразбиране

    Привет на всички,имам следния проблем: Подариха ми гоблен/ Момичето на скалата/ с много стара схема и конци, гобленът е пошит донякъде и така е оставен. Благодарение на този прекрасен форум си намерих схемата/ понеже тази, която имам е много стара и на места не се чете/ сега остана проблема с конците. Установих, че са ми дали с два цвята по- малко, на конците пише само " Казанлък" нямат номера. Заедно със схемата ми изпратиха и ключ с номера на конците,но как мога да разбера кои ги имам и кои не,като на мулинетата няма номера.Моля, някой ако има таблиците на българските конци от Казанлък да ми помогне, много искам да довърша гоблена, но вече съм много отчаяна

  6. #351

    Подразбиране

    Единственият начин в случая ,е да си направиш легенда с мострички, и по каталога на ДМЦ,да определиш приблизително номерата и от ключа ,ще откриеш липсващите.Така бих направила за себе си.Дано съм била полезна.Лек ден и успешна седмица!

  7. #352

    Подразбиране

    Това е моето помагало за конци, "моят мечо" го направи , дори и пренаправи и галерията с колекцията ми със схеми.
    Редактирано от Vilito : 29.12.2013 в 22:10.

  8. #353

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tuti08 Виж мнение
    Много ви моля ,някой да ми помогне .Къде да намеря таблица за преобразуване от риолис в дмц/ариадна,пупец/.
    Благодаря
    http://hankrum.info/konvertor/?p=2&izbor=28
    Редактирано от Vilito : 29.12.2013 в 22:11.

  9. #354

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariq66 Виж мнение
    Помагайте момичета!Имам доста конци Ариадна, но са със стари номера искам да ги конвертирам в ДМЦ, но нещо съвсем се обърках. Не знам конверторите дето намерих в темата към стари или нови номера са?
    http://hankrum.info/konvertor/?p=2&izbor=5
    Редактирано от Vilito : 29.12.2013 в 22:11.

  10. #355

    Подразбиране

    Здравейте дами,

    попаднаха ми доста чилета Anchor и понеже имам и доста Ариадна, има ли сравнителна таблица Anchor-Ariadna, защото не можах да открия, или трябва да минавам през DMC? Благодаря

  11. #356

    Подразбиране

    Заповядай:

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  12. #357

    Подразбиране

    Благодаря. Anchor-а, който имам е Made in Pakistan, не знам още дали е хубав (на външен вид е добре де)

  13. #358

    Подразбиране

    Забравих да допълня,че в таблицата срещу празните номера на Анхор,означава,че няма аналог в Ариадна.И е възможно да няма 100%-во припокритие на нюансите.При правилен подбор,в готовия гоблен няма проблем.
    А няма нищо,че е пакистански.Предполагам,че е лицензен.
    Весели празници!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #359

    Подразбиране

    Момичета,много моля да ми помогнете при преобразуването на конци от DМС към Ариадна-840 и 3781.
    Преди се справях,но сега имам проблеми с компа.
    Много ви моля и ми е спешно
    Благодаря ви предварително.
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  15. #360

    Подразбиране

    Реклама:
    3781-1794 Ariadna.
    840 няма аналог.Или си използваш ДМЦ или на място в магазина сравняваш и номера,който най-много се доближава,взимаш него.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 24 от 27 ПърваПърва ... 142223242526 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •