Страница 12 от 25 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 393

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ванчето МОД,
    Аз всъщност не съм фенка на Ариадна,но са ми останали едни конци и мисля да си ги оползотворя.Благодаря ти за информацията,не бях и чувала за тези китайски конци.Но ето че и днешният ми ден не е минал напразно-научих нещо ново от теб.
    Хубав и слънчев ден желая на всички.

  2. #2

    Подразбиране За китайските Розаче и Шехерезада

    Аз си купих от Шехерезада в последните дни на декември м.г. и бяха много точни и бързи -за по-малко от 24 ч пристигнаха.А конците на мен ми харесват някои са малко тънки ,но като цветове отговарят на Дмц
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  3. #3

    Подразбиране

    ОПсс, да не би да бъркам нещо,... не знам дали тази панама, за която аз говоря , е българска, просто не съм питала, защото панамата е наистина добра. До сега никой не се е оплакал. Купила съм доста от всички цветове за моя приятелка, която е с изкуствени стави и не се движи и не излиза от вкъщи и много шие, а съм купила и за съфорумки, които също не са казали нищо по въпроса. В момента аз също шия на такава панама и съм доволна.Може и да е българска, но е добра /при първа възможност ще питам/.
    Редактирано от ВанчетоМОД : 27.04.2010 в 21:30.

  4. #4

    Подразбиране

    Търся сравнителна таблица Riolis в каквото и да е не откривам аналог на тези номера Риолис-885,830,865,870,411,230,851
    Човек може да живее месец без храна, седмица без вода, няколко минути без въздух но без акъл, цял живот...
    [email]desimitkova@gmail.com

  5. #5

    Подразбиране

    Гоблените на Риолис не са ли с конци Mayflower
    http://riolis.ru/doc.php?doc_id=47
    И доколкото виждам номерата им са 4-цифрени.Сигурна ли си ,че са оригиналните номера на Риолис?
    Редактирано от RUSINOVA65 : 07.05.2010 в 19:24.
    rusinova@mail.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте!
    КЪде мога да намеря таблица с номера на ламе от ДМЦ?В таблиците за конци не нмерих.
    Става дума за номера 5282 и др

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lenao Виж мнение
    Здравейте!
    КЪде мога да намеря таблица с номера на ламе от ДМЦ?В таблиците за конци не нмерих.
    Става дума за номера 5282 и др


    В третата колонка долу е това, което търсиш

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря!
    Златна нишка- 5282
    Само два вида метални иншки ли има в ДМЦ?А на мен ми се струваше ,че има още метални конци с различни оттеннъци ,или греша?

  9. #9

    Подразбиране Ламе

    Цитат Първоначално написано от lenao Виж мнение
    Здравейте!
    КЪде мога да намеря таблица с номера на ламе от ДМЦ?В таблиците за конци не нмерих.
    Става дума за номера 5282 и др
    Виж тук-на снимка 2
    http://www.goblenite.com/article_645.html
    rusinova@mail.bg

  10. #10

    Подразбиране таблица

    търся таблица пупес-ариадна temenujkago@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Момичета, вижте на какво попаднах - руските колежки много са се потрудили и са направили прекрасна таблица за конвертиране на конците на Дименшънс - браво на тях!!!!
    http://dox.bg/files/dw?a=264965ae72

  12. #12

    Подразбиране

    Момичета,има ли сравнителни таблици за конците на Гобленсет ?

  13. #13

    Подразбиране моля за помощ

    момичета имам огромна молба към вас,членувам в един клуб и от скоро започнахме да шием гоблени-но всички те са с конци дмс ,а на нас това ни е непосилно за това ги преобразуваме в ариадна,дръпнахме разни конвектори от нета и ужаса настана,три дни разшиваме и т.н за това молбата ми е следната-нуждаем се от достоверен конвектор дмс-ариадна,моля която има такъв шилае по него и е доволна,тоест нещо изпробвано ,нека го сподели с нас може да го сложите тук или на лс или на емейл kar4akova@abv.bg предварително благодаря на отзовалите се -с уважение Димка

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от brambi70 Виж мнение
    момичета имам огромна молба към вас,членувам в един клуб и от скоро започнахме да шием гоблени-но всички те са с конци дмс ,а на нас това ни е непосилно за това ги преобразуваме в ариадна,дръпнахме разни конвектори от нета и ужаса настана,три дни разшиваме и т.н за това молбата ми е следната-нуждаем се от достоверен конвектор дмс-ариадна,моля която има такъв шилае по него и е доволна,тоест нещо изпробвано ,нека го сподели с нас може да го сложите тук или на лс или на емейл kar4akova@abv.bg предварително благодаря на отзовалите се -с уважение Димка
    http://dox.bg/files/dw?a=bd8b8e5e9f

    Това е конвертора.Празните полета срещу номерата на ДМЦ означват,че нямат аналог в Ариадна.Лично аз съм много доволна от този конвертор и го използвам непрекъснато.Където нямам аналог в Ариадна,използвам ДМЦ.При готовия гоблен изобщо не личи къде съм шила с едната или другата марка конци.Мои близки също използват този конвертор и са доволни също.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  15. #15

    Подразбиране

    Някой има ли наименованията на ДМС конците, но на руски или на българск? Конкретно не интересува кои номера от каталога на ДМС отговарят на "кремовый", "льняной" и "серо-зеленый" .
    Благодаря на tdm13 за табличката с руския превод

Страница 12 от 25 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •