Страница 19 от 27 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен
Показване на 271 до 285 от 393
  1. #271

    Подразбиране

    Хайде, една странна молба от мен-има ли някъде конвертор на ДМЦ метализирани конци/ламе/ в Крейник?
    Предварително благодаря на отзовалите се!
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  2. #272

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneji Виж мнение
    Хайде, една странна молба от мен-има ли някъде конвертор на ДМЦ метализирани конци/ламе/ в Крейник?
    Предварително благодаря на отзовалите се!
    Много трудно се откри такъв конвертор.Доколкото разбрах,не се препоръчва досег на ютията с конците Крейник.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #273

    Подразбиране

    tdm много ти благодаря за таблицата.А това за крейника не го знаех-ще си помисля тогава дали ще го използвам,защото в това ,което искам да започна има на доста места.Още веднъж-благодаря!
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  4. #274

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneji Виж мнение
    tdm много ти благодаря за таблицата.А това за крейника не го знаех-ще си помисля тогава дали ще го използвам,защото в това ,което искам да започна има на доста места.Още веднъж-благодаря!
    Когато гладиш с тензух или кърпа нищо не му става на крейника.Шила съм с крейник "Полярна нощ".
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  5. #275

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneji Виж мнение
    tdm много ти благодаря за таблицата.А това за крейника не го знаех-ще си помисля тогава дали ще го използвам,защото в това ,което искам да започна има на доста места.Още веднъж-благодаря!
    Неотдавна ми препоръчаха Коутс Рефлекта.Тук могат да се поръчат:
    http://www.8888bg.com/catalog.php?cid=108
    Незнам наяве какво представляват,но ако са ти от полза.....А сравнителна таблица с ламето на ДМЦ досега не съм срещала.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  6. #276

    Подразбиране

    Момичета,може ли да ми кажете на кои номера ДМЦ отговарят 2602 ,1112 и 2001-Мадейра.

  7. #277

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dudka_85 Виж мнение
    Момичета,може ли да ми кажете на кои номера ДМЦ отговарят 2602 ,1112 и 2001-Мадейра.
    От моите таблици излиза това:
    1112 - 964 DMC
    2001 - 830 Anchor
    2602 - 371 Anchor

  8. #278

    Smile

    Zdraveite i ot men
    Ot dnes se vklu4ih v tozi tolkova interesen i polezen forum i bih iskala da pomolq i az za edin syvet.Predvaritelno se izvinqvam za latinicata, ni nqmam kirilica...zasega.
    Imam u6iti nqkolko goblen4eta na Dimensions i po4ti polovinata konci mi ostanaha.Bih mogla da gi izpolzvam za drugi gobleni, no neznaq kak da gi priravnq kym DMC.Daje izob6to neznaq Dimensions kakvi konci izpolzvat.
    Mnogo 6te sym Vi blagodarna , ako mi pomognete, za6toto si haresah nqkolko grafiki i po-malki goblen4eta,kydeto bih mogla da izpolzvam tezi ostaty4ni konci...
    A za tozi forum - na vsi4ki, koito otdelqt tolkova vreme i vnimanie v pomo6t na takiva kato men...

  9. #279

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от smile70 Виж мнение
    Zdraveite i ot men
    Ot dnes se vklu4ih v tozi tolkova interesen i polezen forum i bih iskala da pomolq i az za edin syvet.Predvaritelno se izvinqvam za latinicata, ni nqmam kirilica...zasega.
    Imam u6iti nqkolko goblen4eta na Dimensions i po4ti polovinata konci mi ostanaha.Bih mogla da gi izpolzvam za drugi gobleni, no neznaq kak da gi priravnq kym DMC.Daje izob6to neznaq Dimensions kakvi konci izpolzvat.
    Mnogo 6te sym Vi blagodarna , ako mi pomognete, za6toto si haresah nqkolko grafiki i po-malki goblen4eta,kydeto bih mogla da izpolzvam tezi ostaty4ni konci...
    A za tozi forum - na vsi4ki, koito otdelqt tolkova vreme i vnimanie v pomo6t na takiva kato men...

    Разгледай тук:

    http://www.cyberstitchers.com/Stitch...rsionChart.asp

  10. #280

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от smile70 Виж мнение
    Zdraveite i ot men
    Ot dnes se vklu4ih v tozi tolkova interesen i polezen forum i bih iskala da pomolq i az za edin syvet.Predvaritelno se izvinqvam za latinicata, ni nqmam kirilica...zasega.
    Imam u6iti nqkolko goblen4eta na Dimensions i po4ti polovinata konci mi ostanaha.Bih mogla da gi izpolzvam za drugi gobleni, no neznaq kak da gi priravnq kym DMC.Daje izob6to neznaq Dimensions kakvi konci izpolzvat.
    Mnogo 6te sym Vi blagodarna , ako mi pomognete, za6toto si haresah nqkolko grafiki i po-malki goblen4eta,kydeto bih mogla da izpolzvam tezi ostaty4ni konci...
    A za tozi forum - na vsi4ki, koito otdelqt tolkova vreme i vnimanie v pomo6t na takiva kato men...
    Ако са ти останали достатъчно конци можеш да ги размениш за нещо в тази тема http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7982&page=4 /просто идея/
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  11. #281

    Smile


    Mnooogo vi blagodarq, momi4eta-neveroqtni ste!!!
    Tablicata 6te mi svyr6i rabota, kolkoto do razmqna-malko sym dale4 ot Bulgariq, ina4e s udovolstvie bih gi razmenila ili prosto podarila...
    Eto za takiva goblen4eta 6te izpolzvam ostanalite konci i ako nqkoi ima tazi shema,6te sym mu blagodarna da mi q dade...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #282

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от smile70 Виж мнение

    Mnooogo vi blagodarq, momi4eta-neveroqtni ste!!!
    Tablicata 6te mi svyr6i rabota, kolkoto do razmqna-malko sym dale4 ot Bulgariq, ina4e s udovolstvie bih gi razmenila ili prosto podarila...
    Eto za takiva goblen4eta 6te izpolzvam ostanalite konci i ako nqkoi ima tazi shema,6te sym mu blagodarna da mi q dade...
    Пусни картинката в темата за търсене, но напиши и имейл адрес и този, който я има, ще ти изпрати.

  13. #283

    Smile blagodarq

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Пусни картинката в темата за търсене, но напиши и имейл адрес и този, който я има, ще ти изпрати.
    Blagodarq ti Nelly za orientira, otskoro sym tuk i naistina neznam kyde kakvo se puska. Mole za izvinenie...

  14. #284

    Smile

    Kato gledam ,4e tuk poslednite nqkolko mneniq sa vse moi, mai stavam ve4e nahalna da pitam, no...Re6ih i az da si komplektovam tova goblen4e i blagodarenie na tablicite deto mi izpratihte zapo4nah da sravnqvam nomerata na DMC s ostanalite mi ot drugi goblen4eta konci na Dimensions i kakvoto nqmam da si kupq.Da,ama zasekoh...Nikyde ne namerih DMC s Nomera 168,169...
    V klu4a li ima gre6ka ili ....az sym v gre6ka?
    Eto goblena,koito 6te 6iq na 4erna panama s kryst4eta i klu4a kym nego...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #285

    Подразбиране

    Реклама:
    Май ти си в грешка
    Виж в тази таблица ги има.Това е светло сиво -синьо и явно ще е по периферията на щапката и по начупената вертикална линия
    rusinova@mail.bg

Страница 19 от 27 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •