Страница 21 от 27 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 393
  1. #301

    Подразбиране

    Момичета подготвям си следващия гоблен ,който искам да ушия,но е с конци GAMMA,как да ги превърна в DMC или АNCHOR.Благодаря предварително.

  2. #302

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fartunta Виж мнение
    Момичета подготвям си следващия гоблен ,който искам да ушия,но е с конци GAMMA,как да ги превърна в DMC или АNCHOR.Благодаря предварително.
    погледни тук http://www.firma-gamma.ru/catalog/th...lormap/muline/

  3. #303

    Подразбиране

    Благодаря,много ми помогна

  4. #304

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от LENKA Виж мнение
    А когато конците GAMMA са дадени само с наименования на цвета, как да ги конвертирам.

  5. #305

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Момичета,помощ!
    ...Дайте някаква идея що за чуди са тези конци и как мога да ги конвертирам например в Анхор вълна.
    Имам такова нещо,но не ми върши никаква работа:

    Предварително благодаря на отзовалите се!

    Аз имам конвертор от DMC мулине към DMC вълна и друг - от DMC вълна към Anchor вълна и понеже гледам, че на картинката има DMC, вероятно ще свършат работа.
    Който ги иска, да ми пише на е-мейла - valiep@abv.bg и ще ги изпратя с удоволствие.

  6. #306

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от AlphaSpace Виж мнение
    Аз имам конвертор от DMC мулине към DMC вълна и друг - от DMC вълна към Anchor вълна и понеже гледам, че на картинката има DMC, вероятно ще свършат работа.
    Който ги иска, да ми пише на е-мейла - valiep@abv.bg и ще ги изпратя с удоволствие.
    Благодаря за съдействието!
    Но аз издирвам как да превърна MEZ вълна в Анхор вълна.Иначе тези конверори,които посочваш и аз ги имам.
    MEZ вълна ми връзват ръцете,а никъде не намерих конверотор.Ето виж за какво става въпрос:

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #307

    Подразбиране

    Искам да попитам 1553 ариадна кой номер е от старите.Благодаря предварително

  8. #308

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pissi_s Виж мнение
    Искам да попитам 1553 ариадна кой номер е от старите.Благодаря предварително
    485

  9. #309

  10. #310

    Подразбиране

    Момичета,аз търся таблица DMC-Ariadna,намерих една,но-повечето номера ги няма.

  11. #311

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stella1980 Виж мнение
    Момичета,аз търся таблица DMC-Ariadna,намерих една,но-повечето номера ги няма.
    Как да ги има, като гамата на Ариадна е с около сто цвята по-малко от DMC. Най-лесният начин е да си потърсиш в магазина най-близкото съответствие на цвета, който ти липсва.

  12. #312

    Подразбиране

    имам позната която работи в галантерия и така и ще направя,но намерих един конвертор,ако на някой може да му бъде полезен-това е линка,доста се доближава

    http://www.abakan.pl/index.php?Page=...verter&Lang=pl

  13. #313

    Подразбиране

    Ползвала съм го абакан и ми беше много полезен, но откакто на пазара излезе китайското ДМЦ, вече ползвам само него.

  14. #314

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stella1980 Виж мнение
    Момичета,аз търся таблица DMC-Ariadna,намерих една,но-повечето номера ги няма.
    няма ги, защото Ариадна нямат толкова богата палитра като ДМЦ

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Честно казано за пръв път чувам за него,но като се има на предвид че повечето ми гоблени са купувани комплект е обяснимо.Китайското ДМЦ със същите номера като другото ли е? [QUOTE]

Страница 21 от 27 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •