Страница 23 от 27 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 393
  1. #331

    Подразбиране конци

    Момичета имам нужда от помощ харесах много няколко гоблена на солариа но са с дмц конци не мога да си ги позволя на веднъж да си ги купя а в нашия град не се продават кажете ми моля ви дали си заслужава да ги превърна в ариадна тях ги харесвам много но ме е страх да рискувам така превърнах свети Георги на солариа от дмц в ариадна но не съм въсхитена от резолтата използвах конвектор abakant защото там излизат всички цветове
    дайте ми съвет мили момичета раздвоена съм

  2. #332

    Подразбиране

    използвай конци Росаче ,които са 1:1 с ДМС
    поръчай си от http://8888bg.com/catalog.php?cid=96
    аз много се триумя за новите гоблени и съм решила да практикувам с Росаче
    Редактирано от sineokata : 15.04.2012 в 11:58.
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  3. #333

    Подразбиране ДМЦ - ЛЮБИЦА - АНХОР

    ТЪРСЯ СРАВНИТЕЛНА ТАБЛИЦА ЗА ЛЮБИЦА - ДМЦ - АНХОР.
    НЯКОЙ ДА Е СРЕЩАЛ ТАКАВА?
    Десислава
    dessislawa@gbg.bg

  4. #334

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dessislawa1 Виж мнение
    ТЪРСЯ СРАВНИТЕЛНА ТАБЛИЦА ЗА ЛЮБИЦА - ДМЦ - АНХОР.
    НЯКОЙ ДА Е СРЕЩАЛ ТАКАВА?
    Имам такава,макар,чр после променям някой цвят в "движение".На "живо"незнам как точно изглежда.Свалих я от някакъв руски форум.

    http://i022.radikal.ru/1205/70/8cdaaaf23f81.jpg

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #335

    Подразбиране любица - дмц

    благодаря ти за бързия отговор, печатните номера са на Любица , а написаните на ръка са ДМЦ нали?
    Десислава
    dessislawa@gbg.bg

  6. #336

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dessislawa1 Виж мнение
    благодаря ти за бързия отговор, печатните номера са на Любица , а написаните на ръка са ДМЦ нали?
    Да

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #337

    Подразбиране

    момичета§имам проблем със свалянето на конвертора

  8. #338

    Подразбиране

    Къде в Пловдив, Велико Търново или Горна Оряхпвица мога да си закупя конци Rosace (Китайско ДМЦ)?
    Редактирано от BaMbIto : 28.05.2012 в 17:23.

  9. #339

    Подразбиране

    Във В.Търново-на централния пазар-магазин за гоблени /до тото-пункта/-има някои номера,но ако не си започнала нещо бих ти препоръчала ARCO-по-добри и по-евтини .

  10. #340

    Подразбиране молба за конци

    Момичета искам да сменя конците dmc в Ариадна или Росаче.Как да го направя
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #341

    Подразбиране

    Момичета,помогнете ми наименованията на руски език за дмс конци.Искам едни цветя да пренабера но нямат номера на конци а само име,и немога да се оправя.

  12. #342

    Подразбиране DMC към Ariadna

    DMC към Ariadna. Имам, но на номер от DMC дава 2 различни от Ариадна. Ако може линк или програма?

    E-mail: daniela_sl@mail.bg

  13. #343

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Daniela Slavova Виж мнение
    DMC към Ariadna. Имам, но на номер от DMC дава 2 различни от Ариадна. Ако може линк или програма?

    E-mail: daniela_sl@mail.bg
    Най-лесното е в магазина:чилето ДМЦ го сравняваш с двата номера на Ариадна и този,който е почти идентичен,го взимаш.Поне аз така процедирам.Или ако разминавките са доста фрапантни,взимам ДМЦ-то.Обикновено смесвам и двете марки конци,когато имам проблем с конвертирането.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #344

    Подразбиране

    Момичета има ли конвектор за превръщането на Crescent Colours Cotton Floss
    в Дмс или Анхор?

  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    Много моля за таблица или линк за сравнение от ДМЦ към Пъпетс, и друга да попитам, по-точно моля за съвет.
    Започвам един гоблен на Голдън кайт с много конци към 150 цвята, дали е възможно понеже нямам възможност за дмц да го шия с пъпетс, а тези ДМЦ, които нямат анлог с Пъпетс ще си ги купя (в ДМЦ).
    Много моля за съвет

Страница 23 от 27 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •