Страница 7 от 27 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 393
  1. #91

    Подразбиране

    От няколко дена търся таблица на janome-dmc но не открих Някой да има ???

  2. #92

    Подразбиране

    В Смолян продават само Пъпетс и Казанлъшко мулине, така че ще ви бъда много благодарна ако наистина някой има сравнителна таблица за ДМЦ и Пъпетс и я пусне тук.

  3. #93

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    В Смолян продават само Пъпетс и Казанлъшко мулине, така че ще ви бъда много благодарна ако наистина някой има сравнителна таблица за ДМЦ и Пъпетс и я пусне тук.
    ЗАПОВЯДАЙ
    Смисълът на живота е човек цял живот да търси смисъла на живота. Така поне мисля аз.
    моите гоблени

  4. #94

    Подразбиране

    Заповядай!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #95

    Подразбиране

    При тази таблица има грешка.813 ДМЦ не отговаря на 7020 пъпетс. 813 е синьо, а 7020 е червено. 7020 отговаря на 815 дмц.

  6. #96

    Подразбиране

    Здравейте, момичета!
    Някой може ли да ми помогне с таблица за конци DOME - DMC?
    Благодаря предварително!

  7. #97

    Подразбиране DOME - DMC

    Дано ти свършат работа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #98

    Подразбиране

    Stojka А дали има и други разминавания в таблицата DMC Puppet.Аз не познавам добре номерата и цветовете на конците а ми се искаше да я разпечатам и да я оставя в магазина откъдето пазарувам.Да я имат жените там че все трябва.Да не взема да се изложа като

  9. #99

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stoika Виж мнение
    При тази таблица има грешка.813 ДМЦ не отговаря на 7020 пъпетс. 813 е синьо, а 7020 е червено. 7020 отговаря на 815 дмц.
    Аз понеже не използвам Пъпетс и затова не знаех за грешката.А таблицата съм я свалила от сайта на Ариадна.Ако имаш възможност,прегледай или дай друг конвертор,че ме хвана срам,че замотвам хората.Благодаря,че си забелязала

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #100

    Подразбиране

    Момичета,съжалявам,но незнам дали има други грешки.Просто тази грешка я открихме с наша съфорумка,защото и пратих схемата на "Розмари" с конци пъпетс.Тя реши да ги обърне в ДМЦ и розата щеше да стане синя,вместо червена.Така открихме грешката.Поне тази може да се поправи.

  11. #101

    Подразбиране

    Момичета днес прерових още 5, 6 различни саита и навсякъде 7020 на пъпетс е сравнен с 813 на ДМС.Стойче да не би розата наистина да е била синя.. Абе разпечарвам го така и ще поправяме в движение.
    Благодаря за отзивчивостта

  12. #102

    Подразбиране

    аз също прегледах няколко таблици и всичките са едни и същи и засега мисля да ги ползвам. Като че ли кафявите съвпадат, но не са при мен конците-Пъпетс, за да проверя.
    Като ги взема ще споделя.

    Благодаря Ви много за бързите реакции

  13. #103

    Подразбиране

    Ами при мен беше червена,но можехме да се порадваме и на синята.

  14. #104

    Подразбиране

    Здравейте,най-после успях с регистрацията От давна чета във форума и накрая се вкючих!Имам проблем-трябва ми сравнителна таблица на Орлис с Ариадна или DMC.Някой може ли да ми помогне?
    Благодаря предварително

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    и добре дошла имам тази таблица дано съм ти помогнала има продължение
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 7 от 27 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •