Страница 25 от 27 ПърваПърва ... 152324252627 ПоследенПоследен
Показване на 361 до 375 от 393
  1. #361

    Подразбиране

    Благодаря ти слънчице
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  2. #362

    Подразбиране

    Здравейте. Обръщам се към вас с въпросче. Дадоха ми схема на един гоблен, който много искам да го почна, но се шие с ДМС конци, а на мен ми идва скъпичко, а и имам много мулинета Ариадна! Та въпроса ми е дали мога да се доверя на конвертора и да заменя ДМС с Ариадна? Става въпрос за този конвертор http://coricamo.com/photo/colours.php?lang=en предложен от tyity.
    Благодаря ви предварително за отговора
    Хубав ден

  3. #363

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Viviqn Виж мнение
    Здравейте. Обръщам се към вас с въпросче. Дадоха ми схема на един гоблен, който много искам да го почна, но се шие с ДМС конци, а на мен ми идва скъпичко, а и имам много мулинета Ариадна! Та въпроса ми е дали мога да се доверя на конвертора и да заменя ДМС с Ариадна? Става въпрос за този конвертор http://coricamo.com/photo/colours.php?lang=en предложен от tyity.
    Благодаря ви предварително за отговора
    Хубав ден
    Конвертора е много добър.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #364

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #365

    Red face

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Конвертора е много добър.
    Много, много ти благодаря миличка Захващам се за работа тогава!
    Хубав следобед желая...

  6. #366

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Viviqn Виж мнение
    Много, много ти благодаря миличка Захващам се за работа тогава!
    Хубав следобед желая...
    Само не забравяй,че не всички номера на ДМЦ имат покритие в Ариадна.При всички положение ще се наложи да използваш поне 3-4 цвята в ДМЦ.Другият вариант,ако държиш само Аридана,ще трябва на място да сравняваш цветовете в магазина.Успех!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #367

    Thumbs up

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Само не забравяй,че не всички номера на ДМЦ имат покритие в Ариадна.При всички положение ще се наложи да използваш поне 3-4 цвята в ДМЦ.Другият вариант,ако държиш само Аридана,ще трябва на място да сравняваш цветовете в магазина.Успех!
    Да мила, ще го имам предвид! До сега се рових из нета и четох и видях, че има попълнение в палитрата на Ариадна, от които някой цветове ми идват идеално за случая!
    Всичко хубаво и благодаря за съвeтите

  8. #368

    Подразбиране

    Здравейте! Имам нужда от помощ за гоблен, който синът ми си е харесал. Имам го от интернет /на Dimensions 13640 - Majestic eagle/, в ПМ с конци JP Coats. Проблемът ми е, че си принтирах сравнителна таблица на този вид конци към DMC, но като ги сравних с друга такава има разлика в предложените на DMC. Това ми създава притеснения, че няма да мога да му го ушия. Благодаря предварително за подкрепата. И-мейлът ми е: dedivo@abv.bg

  9. #369

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dedivo Виж мнение
    Здравейте! Имам нужда от помощ за гоблен, който синът ми си е харесал. Имам го от интернет /на Dimensions 13640 - Majestic eagle/, в ПМ с конци JP Coats. Проблемът ми е, че си принтирах сравнителна таблица на този вид конци към DMC, но като ги сравних с друга такава има разлика в предложените на DMC. Това ми създава притеснения, че няма да мога да му го ушия. Благодаря предварително за подкрепата. И-мейлът ми е: dedivo@abv.bg
    Щом схемата е в ПМ,в самата програма,в палитрата има JPCoats.Можеш автоматично да конвертираш.И ако някой нюанс не т хареса,има възможност да си го промениш.
    1. 2.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #370

    Подразбиране

    Благодаря за подкрепата, tdm13. Пробвах в програмата, но няма възможност за промяна на Colors и Strands. Има само Simbols. Проверих в Palette Options Bar, където не фигурира Type. Нещо ми убягва може би?

  11. #371

    Подразбиране

    Значи имаш програма само за гледане - Viewer.

    С нея няма да стане конвентирането. Качи схемата и ще ти я обърна в ДМС.............

  12. #372

    Подразбиране

    Здравейте, много ми трябва конвектор на koatc към dmc

  13. #373

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fartunta Виж мнение
    Здравейте, много ми трябва конвектор на koatc към dmc


    http://www.cyberstitchers.com/stitch...ion_calculator

  14. #374

    Подразбиране

    Привет! Трябва ми конвектор от конци гамма къm DMC. Попрегледах темата от горе-от горе, но не видях, извинявам се ако все пак съм изпуснала. Моля някой ако може да ми помогне.

  15. #375

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от smilqna Виж мнение
    Привет! Трябва ми конвектор от конци гамма къm DMC. Попрегледах темата от горе-от горе, но не видях, извинявам се ако все пак съм изпуснала. Моля някой ако може да ми помогне.

    Следвай линка и свали конвертора.От официалния сайт на Гамма е.В пдф формат е.
    http://dfiles.eu/files/1irxspy3i

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 25 от 27 ПърваПърва ... 152324252627 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •