Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 22
  1. #1

    Smile Абра-Кадабра..

    ...

    Всъщност - сериозно: както вече споменах при представянето си, за да не са само думи, бих желала да покажа ушитите от мен до момента бродерии. Те са малки и малко на брой, но са резултат от интереса ми към бродирането преоткрит в последните няколко месеца. Тук е ред и на молбата ми за повечко толерантност към способностите и техническото ми изпълнение... ще видите защо точно

    Съвсем спонтанно в един магазин специализиран за различни ръкоделия и хобита закупих готова комплектовка на Lanarte. Това е първата ми бродерия:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря за одобрението, Snejca

    Обожавам макове и слънчогледи. Неслучайно първата пробна бродерия бе последвана от съвсем съзнателно избрани двойка пермин. Готови комплектовки, но.. поизменени при шиенето.

    Маковете:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    И второто пейзажче на Пермин - слънчогледите:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Мисля, уместно е все пак, да покажа оригиналните Пермин до моята версия:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Сърдечно благодаря за суперлатива в похвалата ти и за хубавото пожелание, Nelia

    Признавам си, че лекото изменение в Каната на Ланарте не бе планувано. Пейзажчетата на Пермин измених умишлено - исках да са с квадратна форма и приблизително симетрични, с равномерна тежест на детайлите.

    Но не искам да оставям впечатлението, че непременно се старая да променям бродериите. В следващата миниатюрка - валентинка за съпруга ми, е изменена леко само усмивката на Мечо:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    И последно - картичка по случай 65-я рожден ден на баща ми, с пожелания за добра Слука, Наслука и Сполука
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Ето оригиналните Пермин от близо. Схемите са все още само на хартиен носител, а пък моята импровизация дори и хартиени няма..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 05.07.2009 в 09:32.

  8. #8

    Подразбиране

    Мерси, Hrisipisi

    О, да.. и като страстен почитател на полските цветя и разбира се, лятото - показвам последната завършена бродерия. И тя си има другарче със слънчогледи.. вече чака да бъде започнато
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    С благодарност за одобрението и похвалата показвам завършено и другарчето на маковата нива. Ето ги и двечките:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 05.07.2009 в 09:32.

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря, teen_f, и да, права си за иделичното настроение, което създават тези пейзажи.

    Живот и здраве да е, като завърша всичките (общо 6) на тази тематика, рамкирам и окача на стената.. с удоволствие и гордост ще покажа снимки.

    Много съм си харесала и един друг пейзаж, чиято схема все още нямам, но е в бъдещите планове за, както каза rujanka - нещо по-голямо
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Ами.. в последно време наистина голямо боцкане беше! Ще покажа резултата идните дни, но определено си правя малка почивка - само снимките ще обработвам..

    И сега ще покажа нещо завършено - това, за което последно споменах: картичката за рождения ден на моята майка Обадих се вече да честитя и... картичката е получена
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Мили момичета, Великден наближава. Още един повод да се свържем с близки и далечни роднини, приятели - да честитим, пожелаем здраве и разменим сърдечни думи..

    3а всеки Великден пращам картички - върху хартиен носител, по пощата. И тази година изпратих - макар и не съвсем традиционни.

    Всъщност- с тези четири бях готова още в края на март (когато тук тази година се празнува Великден по католическия календар):
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Тези двете картички бяха за тукашните ми лели:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    3а свекърва ми, с която много се харесваме и уважаваме
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    И за любимата ми племенница (дъщеря на сестра ми)
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •