Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 47
  1. #16

    Подразбиране

    Ще се радвам ,ако ни поканиш!
    katya ivanova

  2. #17

    Подразбиране

    Чудесно начинание!

    И да снимате, за да видим и ние!

  3. #18

    Подразбиране

    Каня всички съфорумки от Сливен, съседния Ямбол и други градове в страната, изобщо който може и има желание, да присъства на откриването на нашата изложба от гоблени, приложна бродерия и ръчно плетиво, изработени от служителки в Областна администрация - Сливен. Изложбата, която нерекох "Магия с игла и конец", ще бъде открита на 21 март /петък/ от 11.00 часа в заседателната зала на Областна администрация - Сливен , ул. Димитър Добрович №3 /уличката южно от бирария Маки - бивше кино "Българка" на главната улица/. Изложбата ще остане отворена за посещения до 25 март /вторник/, като работното време е целодневно до 17,30 часа. В събота и неделя няма да работи, но ако някой не може през седмицата и желае да я разгледа, можем да се организираме в един от тези дни и портиерът ще ни отвори.

  4. #19

    Подразбиране

    Далечко сте ми, мила, иначе с радост бих дошла. Не се съмнявам обаче, че във форума ще има много снимки. Пиши ми на лична, докъде сте с организацията и мога ли да помогна с нещо от разстояние.

    Между другото, нашият човек се обади.

  5. #20

    Подразбиране

    Хей, момичета от Сливен, къде сте? Имаше доста мераклии да дойдат на откриването на изложбата, а сега нещо се умълчахте. Навярно още не сте видяли поканата или времето на откриването не е удобно за вас, но да знаете, че ще ви очаквам. И да ви кажа, че вече имам уговорка с областната управителка да организираме след време изложба от гоблени на форума,която да премине под неин патронаж.

  6. #21

    Подразбиране

    Марджи, нашата изложба вече е факт!!! Днес беше открита официално и ще я закрием в петък 21.03. Ще кача снимки при първа възможност. От Кмета на общината всички колежки, участнички в изложбата получихме по един гоблен подарък. ЖЕЛАЯ УСПЕХ И НА ВАШАТА ИЗЛОЖБА!

  7. #22

    Подразбиране

    Ради, ще се радваме да видим снимки.

    Marji поне аз ще направя всичко възможно да дойда. Искам да попитам само входът абсолютно свободен ли е или трябва предварителна уговорка, за да се разгледа изложбата?

  8. #23

    Подразбиране

    Входът е абсолютно свободен! Дори и да не можеш да дойдеш на самото откриване, знаеш ме къде съм, обади се на портиера и той ще ме извика, за да те разведа из залата. Ако искаш на лични ще ти дам и мобилния си /ако вече не съм ти го дала/

  9. #24

    Wink браво момичета

    Много се радвам на вашите изложби. Една чудесна възможност да се запознаете на живо. Чакаме снимки с нетърпение. Нашата изложба във Видин се открива на 20 март, съвсем малка е, но ще продължи повечко - около 20 дни. Поне така казват за сега. Ще видим. До скоро.

  10. #25

    Подразбиране Поздравление

    трябва да се организират много такива изложби,за да си припомняме,че сме живи и живеем пълноценно в този свят,създаваме красоти за нас и за поколенията ни,желая ти успех

  11. #26

    Подразбиране

    Изложба „Магия с игла и конец”
    Дарик Сливен
    20 март 2008 08:53

    Първа по рода си изложба на гоблени, плетива и приложна бродерия „Магия с игла и конец”, изработени изцяло от служителки в Областна администрация – Сливен, се открива в петък – 21 март, от 11.00 часа в заседателната зала на Областната администрация.

    Инициативата е посветена на женския месец март и Първа пролет. Девет участнички ще покажат повече от 80 експоната с разнообразна тематика, сложност и техника на изпълнение, съобщиха от областна администрация.

    Изложбата няма конкурсен характер.

  12. #27

    Подразбиране

    Ох, момичета, скапана съм от умора! Цял ден подреждам, слагам табелки, подготвям почерпка, пиша грамоти... Почти всичко вече е готово. Успях дори да подготвя по една изненада за всички участнички. Утре ще разберете каква е точно. Стискайте ми палци всичко да мине добре, а тези, които са от Сливен, очаквам лично да ги видя и да се запозная с тях.

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Ох, момичета, скапана съм от умора! Цял ден подреждам, слагам табелки, подготвям почерпка, пиша грамоти... Почти всичко вече е готово. Успях дори да подготвя по една изненада за всички участнички. Утре ще разберете каква е точно. Стискайте ми палци всичко да мине добре, а тези, които са от Сливен, очаквам лично да ги видя и да се запозная с тях. Вече със сигурност зная, че ще имаме гост и от друг, доста далечен град!
    marji, с теб сме! УСПЕХ!

  14. #29

    Подразбиране

    Марджи, не се притеснявай. Всичко ще мине добре. Чакаме снимки!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    След като организацията е в твои ръце не се съмнявам в успеха на начинанието!!!!!

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •