Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 47
  1. #1

    Подразбиране Изложба на гоблени в Сливен

    Мили момичета и момчета! Искам да споделя с вас, че съм се заела с нелеката задача да организирам изложба от гоблени, изделия с българска шевица и ръчно плетиво в залата на Областна администрация - Сливен. Това ще ми е първата изложба и се надявам да се справя, но съм отворена за всякакви предложения относно организацията и името на тази изложба. Всъщност тя ще е съвсем непретенциозна - включва единствено творби на моите колежки от областната администрация. Мисля да ги подредя тематично и тъй като помещението ни не е пригодено за целта, уредих от галерията 2-3 специални табла. Изложбата ще бъде открита на 21 март - в навечерието на Първа пролет, но часът още не е уточнен. Вероятно ще остане открита за посетители още 3-4 дни. Вече има сериозен медиен интерес, така че ми стискайте палци. А който желае, може да заповяда да я разгледа!

  2. #2

    Подразбиране

    Прекрасна новина!Успех в начинанието!
    Може би ще достигнем и до Национална, а не само по градове!
    Стискам палци ...и нали знаеш, ще чакаме снимки.

  3. #3

    Подразбиране

    Успех в начинанието!

  4. #4

    Подразбиране

    И да дойдеш, ей! Ще те чакам! Засега само за да разгледаш чуждите неща, а след време - дай Боже, ще си спретнем и една изложба на форума!

  5. #5

    Подразбиране

    То си се подразбира. Определено няма да пропусна възможността да видя и работите на колежките ти, а и да се порадвам на твоите наживо.

    Колкото до изложба на форума мисля, че идеята е чудесна.

  6. #6

    Подразбиране

    Мarji, това е страхотна идея. Кажи ми до колко часа ще е отворена залата? А в събота ще работи ли?
    И срам не срам, къде е тази зала на обл. администрация?

  7. #7

    Подразбиране

    В събота - 22 март, вероятно няма да е отворено, но изложбата ще остане поне до вторник/25 март/, а работното ни време е до 17,30 ч. така че ще можеш да я видиш. Сградата е на ул. Димитър Добрович №3 - уличката на юг от бирария "Маки" след офиса на БСП.

  8. #8

    Подразбиране

    Ей marji Непременно ще дойдем с колежката. Ако има някаква промяна в дните и часовете уведомявай навреме, че с това село никъде не мога да отида в събота и неделя Още веднъж

  9. #9

    Подразбиране

    Браво - изложбите стават много атрактивни. Миналата година за 8-ми март си направихме подобна изложба в училище с произведения на колежки - стана различно и много интересно. Пък и щом медиите вече са на крак ...
    Успех и чакаме снимки да видим!!!

  10. #10

    Подразбиране

    Сигурна съм че ще бъде на ниво. Браво за инициативата..Марианче
    И задължително да се подреди снимков материал за такива като мен
    alunagalia@libero.it



  11. #11

    Подразбиране

    Е дано успея да дойда да я видя. С моето работно време ще хвана сигурно последните 15 мин. на вашето работно време.

  12. #12

    Подразбиране

    Jully, ако ми се обадиш кога ще идваш, аз с готовност ще остана и след работно време, за да ти покажа изложбата. Сега важното е да успеем да я направим, а по-к ъсно ще ви информирам тук във форума до кога ще остане отворена за посещение.

  13. #13

    Подразбиране

    Марианче, поздрави за начинанието. Секретаря на
    Общината ми предложи и на мене да направя изложба с гоблени на мои колежки, също работещи в общинска администрация но остана само на предложение. Май никой не прие на сериозно, е поне за сега. Пожелавам ти успех и моля да покажеш снимки, за да видят какво правят колежките от о
    Общинска администрация Сливен. УСПЕХ НА НАЧИНАНИЕТО!!!

  14. #14

    Подразбиране

    Мариана, определи ни един ден на гобленарките от Сливен да видим изложбата и тъкмо ще се видим всички.
    katya ivanova

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Мисля че ще е най-добре да дойдете на самото откриване, но все още не съм уточнила часа, затова ще се разберем по-късно!

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •