Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 21
  1. #1

    Подразбиране изложба на гоблени в Панагюрище

    Ураааааааааа, най-после успях! Прнеди около месец секретаря на общината ми предложи да направим изложба на гоблени, изработени от колежки, работещи в Общинска администрация и .......... до там. Но сега вече е факт, аз се бях отказала, но тя не и успяхме. В понеделник на 17.03. изложбата ще бъде открита в сесийната зала на Общинска администрация Панагюрище. Обещавам да снимам и да покажа какво сме сътворили.

  2. #2

    Подразбиране

    Искам да благодаря на marji, защото им казах, че колежките от ОблА Сливен правят такава изложба, а те се дърпат и...............

  3. #3

    Подразбиране

    аааа,от района приемат ли се участници?

  4. #4

    Подразбиране

    Браво!!! Ще дойда задължително да видя творбите ви. Сигурна съм че ще има голям успех. Ще кажа на всички познати гобленарки да дойдат.

  5. #5

    Подразбиране

    А и ако ви остане свободно място в залата ще се радвам да покажа и част от мойте гоблени.

  6. #6

    Подразбиране

    Изложбата ще бъде само със творби на служители в ОбА и само за нас, поне за сега така сме решили тъй като много трудно тръгна, поради притеснението на колежките да покажат какво умеят и какво са сътворили. Но, ако има желаещи от района винаги можем да направим една изложба в изложбена зала на Историческия музей

  7. #7

    Подразбиране

    Radi, поздравявам те за инициативата да организираш и ти изложба. Както се оказа, и при нас има много желаещи от форума, а и от града изобщо да включат свои творби в изложбата, но и аз като тебе заради притесненията на колежките я замислих едиствено с творби на наши служителки от Областната администрация. Е, това все пак е нашият прощъпулник, а живот и здраве, по-нататък ще организираме и истински големи изложби. А въпреки притесненията на колежките без гости на изложбата няма да се разминем.

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря ти, но инициативата не е моя, а на секретаря на Общината. Аз само поех щафетата по организацията и ми е страшно трудно Много от колежките не желаят, тъй като се притесняват, че щели да бъдат "център на внимание". И ние решихме да изложим творбите без да пишем коя на кого е, а само името на гоблена, за да се знае от останалите какво точно гледат. Но и времето ни е малко, и залата също, а в един момент се оказа, че ще се появят доста гоблени. Ще видим как ще се справим. Ще пиша!

  9. #9

    Подразбиране

    Най-после качих снимки на гоблените от изложбата ето тук http://radkanemska.multiply.com/photos/album/35. Приятно гледане на желаещите

  10. #10

    Подразбиране

    Radi поздравления за изложбата . Чудесни гоблени. Пожелавам повече самочувствие на кдлежките,за да направите по гтоляма изложба

  11. #11

    Подразбиране

    Radi, разгледах с удоволствие изложбата ви! Макар и по-малка от нашата, открих доста впечатляващи неща. Поздравления на теб и колежките ти и ви пожелавам да ушиете още много красоти!

  12. #12

    Подразбиране

    за организираната изложба! Пожелавам ви още много красиви гоблени, изработени от вашите ръце!

  13. #13

    Подразбиране


    Поздравления ! Много е хубава и ми беше приятно да я разгледам!

  14. #14

    Подразбиране

    Благодаря Ви момичета за прекрасните отзиви за нашата малка изложба. Получихме подкрепата на ръководството и уверение за помощ относно организирането на по-голяма и крупка изложба в Изложбена зала на Историческия музей и тогава ще поканя и колежки от форума, които желаят да се включат и да си направим една изложба на форума в Панагюрище.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво момичета - страхотна изложба - много хубави гоблени
    Не мога да се начудя защо сте се дърпали .

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •