Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране Преобразуване на снимки

    Привет, момичета!
    От известно време насам линка "Полезно" от Думите. ком където се преобразуват картинки не работи
    Къде да преобразувам сниманият етап от гоблена си, за да го покажа във форума
    Разчитам на вас
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от van4e_to Виж мнение
    Привет, момичета!
    От известно време насам линка "Полезно" от Думите. ком където се преобразуват картинки не работи
    Къде да преобразувам сниманият етап от гоблена си, за да го покажа във форума
    Разчитам на вас
    Аз правя ето така: Отварям си снимката с Microsoft Office Picture Manager ,след това от менюто избирам Picture-Resize и след това в дясно си избирам ,колко ми трябва 800/600 px за форума става

  3. #3

    Подразбиране

    И аз по същия начин ги преобразувам, само че накрая права снимките с параметри 600/450

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря Ви много!!!
    Получи се!
    Това е за Вас
    Страхотни сте
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета, ето ви линк, където аз си намалявам снимките и то колкото желая без ограничение.



    http://www.radikal.ru/


    Сигурна съм,че ще останете доволни.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Момичета, ето ви линк, където аз си намалявам снимките и то колкото желая без ограничение.

    http://www.radikal.ru/

    Сигурна съм,че ще останете доволни.
    С голямо удоволствие препрочетох темичката,
    и си спомних,че това предложение на NIA ми помогна,когато не знаех,как да си преоразмерявам снимките и да ги прикачвам във Форума.
    Не само съм доволна,
    но и много благодарна на нея и всички модератори,и съфорумци за светкавичната и градивна помощ!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •