Показване на 1 до 14 от 14
  1. #1

    Подразбиране DMC Color Variations

    Момичета, трябват ми конци DMC меланж, с номера 4020, 4050, 4060,4120,4100,4110.
    Опитах се да ги заменя с другата серия меланжирани на DMC, но не са в същите нюанси.
    Среща ли ли сте някъде тази серия?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Аби,търсиш показаните номера или цветовете които си показала.Ако е по номера мога да проверя в нашите магазини и да пиша ако има

  3. #3

    Подразбиране

    Лили, търся номерата , които съм написала.
    На снимката е цялата серия .

  4. #4

    Подразбиране

    Аби момичето на магзина ми каза че това са някакви чилета с дебели конци от един кат не били като мулинето.При нея има от 4200 нагоре.

  5. #5

    Подразбиране

    Да тук ги има всички, ама едно чиле струва 2 евро. Можем да се разберем ако мноого ти трябват.
    alunagalia@libero.it



  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря ви за отговорите
    Ако не се намерят в нашенско ще обмисля някакъв вариант с alunagalia ,поне за три от цветовете.

  7. #7

    Подразбиране

    Виж в този магазин: http://www20.brinkster.com/dmcbulgaria/ на Цветни каталози - каталога на ДМЦ последната страница са меланжираните. Чела съм тук мнение, че можеш да си поръчаш панама по телефона, така че сигурно и конци може.

  8. #8

    Подразбиране

    Или питай администраторите на форума дали и под какви номера ги продават в техня магазин. Имаше тук някъде такава тема: http://goblenite.org/forumdisplay.php?f=12

  9. #9

    Подразбиране

    Abi, намерили ли нужните чилета?Ако искаш да проверя в нашия магазин.Виждала съм меланжирани,но не зная какви номера има.

  10. #10

    Подразбиране

    Abi, намерили нужните чилета?Ако искаш да проверя в нашия магазин.Виждала съм меланжирани,но не зная какви номера има.

  11. #11

    Подразбиране

    lili и lari , благодаря и на вас за отговора!
    В момента чакам Mimic да ми се обади след като провери в Мистър Гоблен.
    Ако не се намерят там , поръчах и в един магазин в Перник.

  12. #12

    Подразбиране

    Adi, мисля, че във Варна могат да се намерят. Ако не намериш, пиши ми .

    tatjana@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    tati -в понеделник сигурно ще разбера дали могат да ги доставят в един магазин в нашият град.
    Така че утре ще пиша пак!
    Благодаря ви!

  14. #14

    Подразбиране

    Реклама:
    Днес сутринта взех конците от магазина
    цената е 90 ст.
    Благодаря за отзивчивоста на всички ви

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •