Показване на 1 до 15 от 74

Тема: пачуърк

Threaded View

  1. #11

    Подразбиране

    Здравейте
    Знаех си,че ще намеря местенце и за мен тук!
    С куилт се занимавам почти от 3 години-резултат от подарък,който получих за Великден 2006-шевна машина на Пфаф,която с моите слаби немски знания и хиляди възможности на машината ми изглеждашена чуждоземна.Гледах я,чудех и се и тогава съпругът ми каза,че има организиран курс в градче на около 200 км от нас.Мястото било много красиво, ще си го направим като мини почивка за края на седмицата...Попитах го,няма ли да скучае,а той ми отговори:"Има ли къде да се разхождам и пийна биричка,няма проблеми!Не се притеснявай за мен,важното е за теб да е добре!"
    И така се започна,отидохме в Кам ,курса за който се бях записала(пак като маймунка)се оказа креативен-трябваше да изработим собствена картинка,от платове,вата и конци .Имаше модели и много веща инструкторка.Почти не разбирах какво ни говори,но инстинктивно схващах нещата.Така се роди моята прева творба"Планини и полета".Кпгато се науча да боравя с качването на снимки,ще я кача.
    Не съм супер специалист,но вече имам познания и с удоволствие бих помагала на всеки,имащ желание да се занимава с куилт.
    [IMG][/IMG]
    Редактирано от kafqwoochka : 25.08.2009 в 11:24. Причина: добавяне на снимка
    Една добра дума,прави света по-добър!

    http://diva-edel-art.blogspot.com/

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •