Показване на 1 до 15 от 74

Тема: пачуърк

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от malina
    Цитат Първоначално написано от katia
    А дали се шие парче по парче на ръка или може и на машина?

    В нета има доста сайтове италиански, руски испански и другино показват готовите модели.
    Схемички никъде не открих!
    6ie se na ma6ina
    До колкото съм запозната,оригиналният пачуърк се шие на ръка.Тогава става по-сполучливо и изпъкват по-добре фигурите,които се правят върху вече съединените парченца върху вата.Както на времето са правили юрганите.Но къде сега толкова търпение и време?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    Виждам, че от около година никой не е писал за пачуърка, а той определено заслужава повече внимание. Искам да ви покажа едно от моите произведения. Надявам се да ви хареса и да споделите мнението си за този вид изкуство. Бих искала да видя творбите ви.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от diana ivanova Виж мнение
    Виждам, че от около година никой не е писал за пачуърка, а той определено заслужава повече внимание. Искам да ви покажа едно от моите произведения. Надявам се да ви хареса и да споделите мнението си за този вид изкуство. Бих искала да видя творбите ви.
    Диана, твоя пачуърк е станал страхотен!!! Аз също направих веднъж нещо като и аз не знам какво да го нарека, вътре слагах юрганче и го застилах на земята да слагам дъщеря ми докато беше мъничка. А свекърва ми понеже шие ми беше надала мнооооого парчета останали и реших да го скърпя това Не е толкова красиво като твоето, но поне ми свърши работа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Diana, сега открих темата "пачуърк" и много ми хареса. Особено твоите изработки. Аз работя с деца от 5 до 8 клас и ги уча да шият. Сега ми хрумна да изработваме нещо подобно /и без това нямаме големи платове, а си просим от шивашките фирми отпадъчни парченца/. Но твоите имат нещо като вата отдолу. Дали ще стане нещо без вата и съшити на машина? Или кажи откъде намираш ватата. Моля те!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от diana ivanova Виж мнение
    Искам да ви покажа едно от моите произведения. Надявам се да ви хареса и да споделите мнението си за този вид изкуство.
    Това е страхотно!!
    Има ли специален подход при избирора на платовете? или е достатъчно да има човек въображение


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •