Показване на 1 до 15 от 20

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Съгласна съм с теб tetty , има лекари и лекари. При положение, че съм оперирана 5 пъти и имам нови образувания не може някой да ми каже че нищо ми няма и да ме успокоява. Седмица след като ходих на лекар и ми казаха че се налага поредната операция от службата ни ни задължиха да минем на "Профилактични прегледи". Отидох и чаках да видя какво ще ми кажат... и какво мислите... "Лекарката" която ме гледа на мамограф дори не попита какви са тези белези по двете ми гърди /а аз съм нарязана найстина много/. Направи ми мамограф, взех си резултатите и с изненада видях че съм абсолютно здрава според нея. На снимката от мамографа се виждат образуванията - как може да ми каже че съм здрава - убедена съм че тя дори не е погледнала снимките.
    Ако имате съмнения ходете при много лекари, чуйте много мнения... Аз за себе си мога да кажа че във Варна няма гръден хирург и онколог при когото не съм била.

  2. #2

    Подразбиране

    Боже, момичета, плашите ме! След всичко , което изчетох, мога само да кажа да ни пази Господ и от болести и от "лекари" !!!!!!!!!!!! Аз съм на 38 , ходила съм веднъж на мамограф и повече едва ли ще повторя, освен ако наистина не ми се наложи! Бях в частна клиника, платих си прескъпо, а след рентгеновите снимки, направени на един ужасен апарат гърдите ме боляха дни наред - така здраво ги "смачкаха".
    Искрено се радвам, за тези от вас, които са минали успешно през този ад, но за останалите като че ли най-подходящото е просто да спазваме добра хигиена на живот - внимавайте какво ядете, какво пиете и най-вече никакви нерви и стрес! Всички знаете, как се отключва произвеждането на ракови клетки - така че най-добре е да не си го причиняваме! То в днешно време звучи по-скоро пожелателно, отколкото изпълнимо , ама какво да се прави... Явно трябва да се действа на принципа "Помогни си сам, за да ти помогне и Господ!"

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •