Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 20 от 20
  1. #16

    Подразбиране

    Лали, благодаря за подкрепата, но аз не съм отчаяна, просто имам проблем с престоя в болницата (ненавиждам болничната обстановка). Съгласих се на операция само защото ме държаха един ден и половина. Но поне промених мнението си за лекарите (и тях ненавиждах от опита се през последните години). Сега поне харесвам тези които срещнах в Гръдна хирургия - ВМА, където ме оперираха.

  2. #17

    Подразбиране

    Котешка стъпка-не се прилага при деца под 7 г,при клапни пороци на сърцето и инфаркт. 1 чаена лъжичка от билката се залива с 400 мл гореща вода.Кисне 2 часа.количеството се разделя на три приема и се пие 15-20мин.преди ядене.Ползва се при паркинсонова болест,миома, мастопатия,аденоми, фиброми.
    За бучки в гърдата-300г счукано алое,400г мед и бутилка сухо бяло вино.Сместа кисне 15 дни.Взема се по 1 чаена лъжичка на гладно три пъти за деня
    Моя позната го е правила с червено домашно вино и така е поддържала майка си 5 г в последен стадий на рак на черния дроб.
    Пиша това, което зная.Нищо не мога да докажа.

  3. #18

    Подразбиране

    Благдаря ти lari някой път вярата в успеха на някое лекарство и най доброто лечение.Лошото е ,че при профилактичните прегледи те опипват набързо и ако решат те пращат на мамограф или ехограф.А ехографа или мамогр. могат да засекат бучка 3 години преди да почне да се напипва.А относно здравната пътека те пращат на ехо за който преглед има час след два месеца и ти пак отиваш и си плащаш,защото неможеш да стош два месеца под напрежение...

  4. #19

    Подразбиране

    Здравейте,
    Искам само да попитам какво означава ако има калцификати в някой орган? По принцип става дума за пинеалната жлеза, но ме интересува наличието на калцификати какво значи. Благодаря предварително.

  5. #20

    Подразбиране

    Реклама:
    По принцип е признак на дегенеративни промени в органа, а специално за пинеалната жлеза е нормално, ако става въпрос за възрастен или голямо дете.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •