Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 27 от 27
  1. #16

  2. #17

    Подразбиране

    А ето нещо и от мен.
    По принцип шевицата беше в оранжево и черен контур, но може да се сменят цветовете или да се комбинират, както аз направих. Може да се изолзва и за носия.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Знам, че темета е стара - но сега я намерих... Благодаря за учебника - ще ми е в голяма помощ, защото ще бродирам нашите носии. Ще се радвам на още такава информация! Благодаря от сърце още веднъж!

  4. #19

    Подразбиране

    Аз също съм си наумила да бродирам риза с български шевици. Ако някой сподели опит ще бъда благодарна

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mika Виж мнение
    Аз също съм си наумила да бродирам риза с български шевици. Ако някой сподели опит ще бъда благодарна
    Вчера засякох инфо, мисля беше Работилница Седянка във фейса, започва конкурс за ушиване на ризи, даже една дама изпраща готово ушита - само бродерията се прави върху нея. Ако намеря поста, ще го копна тук...............


    Любка Любенова


    31 август в 18:17 · Veliko Tarnovo




    Наближава следващ конкурс за везана риза. Тази година участниците в конкурса ще получат от мен бяла риза, която ще трябва да избродират. Моля желаещите да участват в конкурса да ми пишат на лични съобщения мъжка или женска риза ще бродират и кой номер да е дрехата,за да ги осигуря. Старта на конкурса ще е около 1 октомври. Имате време да помислите за модел и да си осигурите конци.
    Редактирано от did_tag : 11.09.2014 в 10:31.

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Вчера засякох инфо, мисля беше Работилница Седянка във фейса, започва конкурс за ушиване на ризи, даже една дама изпраща готово ушита - само бродерията се прави върху нея. Ако намеря поста, ще го копна тук...............


    Любка Любенова


    31 август в 18:17 · Veliko Tarnovo




    Наближава следващ конкурс за везана риза. Тази година участниците в конкурса ще получат от мен бяла риза, която ще трябва да избродират. Моля желаещите да участват в конкурса да ми пишат на лични съобщения мъжка или женска риза ще бродират и кой номер да е дрехата,за да ги осигуря. Старта на конкурса ще е около 1 октомври. Имате време да помислите за модел и да си осигурите конци.
    Благодаря ти did_tag. Писах на дамата, но още нямам отговор

  7. #22

    Подразбиране Мъжка риза с мотиви от Ботевград от книгата на Катя Матрова


  8. #23

    Подразбиране

    Привет, работливки! Както някои знаят, аз съм извън Бг. Нуждая се от малки схемички за кърпички или малки сувенирчета, с които да се сбогувам с приятелките си тук. Ако има схеми на тези красотички или подобни, ще се радвам много! Защото българките тук се радват много на такива неща.

    0000925__crop.jpg

    Ще пусна искането си и в месечната тема за схеми.
    Звездите не се страхуват, че може да ги вземат за светулки.

    esstef@gmail.com

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от esstef4e Виж мнение
    Привет, работливки! Както някои знаят, аз съм извън Бг. Нуждая се от малки схемички за кърпички или малки сувенирчета, с които да се сбогувам с приятелките си тук. Ако има схеми на тези красотички или подобни, ще се радвам много! Защото българките тук се радват много на такива неща.

    0000925__crop.jpg

    Ще пусна искането си и в месечната тема за схеми.
    Изпратих ви моделите които имам.

  10. #25

    Подразбиране

    От мен схемички, които имам.

    http://dfiles.eu/files/qnudxh3yt
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    Реклама:
    Много е красива! Браво! И аз искам да ушия нещо българско, но ще видя кога ще ми дойде музата.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •