Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 56 от 56
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от smyrna Виж мнение
    momi4eta nqmam shemi 6te tarsq ako namerq 6te sloja
    И да не е точно схема ако има поне обяснено как се плете от къде се започва и т.н.

  2. #47

    Подразбиране

    здравейте, моля ви помогнете ми, искам да си изплета пончо на една кука.ако имате модели , моля покажете.благадаря предварително

  3. #48

    Подразбиране

    Жестоки неща има във вашия саит но аз съм на 17 и съм начинаеща и имам нужда от схеми
    които има възможност да помогне
    пишете ми на mis.nia.ms@gmail.com

  4. #49

    Подразбиране

    Синът ми другия месец има рожден ден,и иска плетена раничка(някъкво животинче)Разглеждах много сайтове с модели,но не намирам схеми.Моля помогнете ми,предварително Ви благодаря!

  5. #50

  6. #51

    Подразбиране

    zdraveite!iskam da vi pokaja nqkoi ne6ta i ot men.poslednoto deto zavar6ix e 1karnavalen kostium.sa6to taka 6te namerite i nqkolko modela na proslovutite pokrivki na 5 igli,ako nqkoi ima modeli za tezi pokrivki moje da si razmenim sxemi.pi6ete mi na skyp :giosan742!a snimki 6te namerite www.album.bg/giosan74/

  7. #52

    Подразбиране

    Много хубави неща си изплела. Явно си и голяма цветарка. Но пиши моля те на кирилица.

  8. #53

    Подразбиране покривки на обръч( на 5 куки)

    Здравейте! Разполагам с много схеми на покривки и мильота( така ги наричаше баба) на 5 куки и на обръч. Всичко , което съм оплела става прекрасно и много бързо се плете, но за съжаление всичко съм раздала и няма как да ги кача. Ако някой се интересува - да се обади. Мога да помогна

  9. #54

    Thumbs up

    giosan742,и плетките ти са много хубави,но цветята са ти просто супер.Направо ти завиждам.Aз живея в момента в Исландия,а тук домашни цветя много трудно се отглеждат.Дано по скоро се приберем и да си направя цветната градина.Извинявайте за спама,но онемях пред цветята на giosan.

  10. #55

    Подразбиране

    Здравейте момичета, сега завърших една ръкохватка, а столовката я завърших в петък. Толкова хубави модели има, че направо да се чуди човек кое да изплете, жалко че нямаме достатъчно свободно време.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #56

    Подразбиране

    Реклама:
    Това е ръкохватката.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •